Zero Hash, infrastruktura B2B crypto-asset-as-a-service, która oferuje gotowe rozwiązanie, aby umożliwić platformom zdolność ich użytkowników do kupowania / sprzedawania, wysyłania / odbierania, nagradzania, zarabiania i stawiania aktywów kryptowalutowych, ogłosiła dzisiaj zamknięcie rundy finansowania Series D o wartości 105 milionów dolarów, która miała miejsce w grudniu 2021 roku.

Inwestorzy Zero Hash należą obecnie Bain Capital, NYCA oraz Point72 Ventures Steve’a Cohena.

Pakiet API Zero Hash zasila jedne z największych platform, jak również miliony klientów końcowych.

Zero Hash umożliwia firmom płynne osadzanie kryptowalut i NFT w ich własnym doświadczeniu klienta. Obecnie Zero Hash zasila niektóre z największych neo-banków (MoneyLion i Wirex), procesorów płatniczych (MoonPay, Ramp i Transak) oraz brokerów detalicznych (tastyworks, TradeZero i TradeStation).

Jego mix produktów obejmuje wymianę kryptowalut, transfery on-chain & P2P, nagrody, round-upy i staking. Co ważne, Zero Hash obsługuje całą złożoność back-end i licencjonowanie regulacyjne wymagane do oferowania tych doświadczeń związanych z kryptowalutami.

W związku z tym Zero Hash wykorzysta wpływy z rundy Series D, aby nadal rozszerzać swój zespół w zakresie zgodności, marketingu, produktu i inżynierii. Dodatkowo Zero Hash planuje poprawić swoje wsparcie dla protokołów warstwy 2 i podwoić liczbę aktywów, które obsługuje do ponad osiemdziesięciu do końca 2022 roku.

Poza oportunistycznym przyglądaniem się strategicznym przejęciom, zastrzyk kapitału umożliwi Zero Hash rozszerzenie swoich międzynarodowych ram licencyjnych, aby zapewnić infrastrukturę typu „one-stop” dla globalnych firm.


Źródło artykułu