Branża kryptowalutowa doświadczyła ostatnio przełomów technicznych dzięki swojej technologii blockchain w wielu dziedzinach, takich jak AI, niezbywalne tokeny (NFT) i metaverse, zmieniając bieg współczesnego świata, choć niewielu rozumie potencjał.

NFTs, w szczególności, był świadkiem wykładniczego wzrostu w 2021 roku, ponieważ liczba kupujących i sprzedających na parkietach wyraźnie wzrosła, przekraczając 13 miliardów dolarów w wolumenie obrotów. Biorąc pod uwagę obecny trend i status NFT, prawdopodobnie będą one nadal dominować na rynku, zwłaszcza w branży metaverse i gier.

TrillioHeirs NFT by Zamio

Jednym z takich NFT w 2022 roku jest token opracowany przez ekosystem Zamio. Firma, która w 2021 roku wykazała się godnym uwagi wzrostem, postanowiła podążyć za najnowszym trendem, uruchamiając własną kolekcję NFT o nazwie TrillioHeirs.

W przeciwieństwie do większości NFT dostępnych obecnie na rynku, Zamio stworzyło kolekcję dobrze narysowanych obrazów obdarzonych funkcjami, które zapewniają ekskluzywny dostęp do różnych produktów w ramach swojego ekosystemu.

Korzyści z TrillioHeirs

Posiadacze TrillioHeirs mogą brać udział w DAO Governance, otrzymywać zwiększone alokacje z 1,5x do 2x na ZAMpad, możliwość brania udziału w private pools i seed pools, zbierać dochody z rewards pools, używać NFT w metaverse na SandBox oraz zarabiać w Play2EarnGames.

W sumie jest 8888 NFT z czterema poziomami rzadkości: Aliens, Brutal, Enlightened Ones oraz ekskluzywna kolekcja Chosen Heroes, w której każdy element jest unikalny. Początkowy koszt jednego nie-grywalnego tokena będzie wynosił 0,18 ETH. Aby otrzymać rzadsze NFT, użytkownicy powinni być posiadaczami tokenów $ZAM i postawić $ZAM.

Jak zdobyć NFTs

Istnieje kilka sposobów na zdobycie NFT. Jednym z nich jest dołączenie do Whitelisty, składającej się z 1500 miejsc. Więcej szczegółów na temat białej listy i obowiązkowych zadań można znaleźć na Discordzie Zamio. https://discord.gg/zam-io

Kupowanie NFT poprzez whitelistę zapewnia kilka korzyści. Po pierwsze, użytkownicy otrzymują token po obniżonej cenie, zanim rozpocznie się publiczna sprzedaż.

Ponadto Zamio organizuje giveaway, który obejmuje masową loterię 3 000 miejsc na whitelistach i 10 NFT. Użytkownicy muszą wypełnić wszystkie zadania i wymagania, aby zmaksymalizować szanse na wygraną, a następnie wypełnić formularz na stronie Gleam. https://gleam.io/S9wIl/zamio-nft-trillioheirs-giveaway

Zamio prowadzi również kampanie Reddit & Discord & Twitter Bounty Campaigns. W konkursie, użytkownicy muszą wykonać zadania, aby otrzymać punkty i zarobić tokeny $ZAM. Im więcej punktów zdobędą użytkownicy, tym więcej tokenów $ZAM otrzymają na koniec kampanii Bounty. Aby to zrobić, należy również wypełnić formularz. https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScgs4XjNdvnmPGjaV6ZJcDmKfGt70vm087JP7voe_RtZtPUtg/viewform


Źródło artykułu