ADA Demon, wciągająca gra Play-to-Earn, po udanej premierze i otrzymaniu niesamowitych opinii od społeczności graczy z całego świata, organizuje od dziś Prywatną Sprzedaż swojego tokena $AGONY. I tak jak gra, $AGONY odniesie sukces dzięki rynkowej tokenomice, która pozwala ominąć lub wyeliminować powszechnie występujące problemy.

To Twoja szansa, by być jednym z pierwszych, którzy otrzymają $AGONY, token, który zrewolucjonizuje branżę. Bądź wczesnym użytkownikiem i miej szansę na wysokie zyski, ponieważ po raz pierwszy $AGONY jest do wzięcia. Gdy token pojawi się na giełdach i zacznie być przedmiotem obrotu, jego wartość wzrośnie, a wraz z nią Twój ROI.

Całkowita podaż $AGONY jest ograniczona do 5,000,000,000, a 10% z niej jest dostępne podczas Prywatnej Sprzedaży Nasiennej. Należy również pamiętać, że zakupu można dokonać wyłącznie za pośrednictwem tokena $ADA, a minimalna i maksymalna kwota, jaką użytkownicy mogą zainwestować w zakup $AGONY, została ustalona odpowiednio na 5000 $ADA i 35 000 $ADA tokenów.

Ma to na celu zapewnienie uczciwości, ponieważ ADA Demon jest platformą należącą do społeczności, a posiadacze tokenów mają sprawiedliwy wpływ na przyszłość projektu. Im więcej tokenów posiadają użytkownicy, tym więcej mają do powiedzenia!

Oto, jak kupić token $AGONY podczas Prywatnej Sprzedaży Nasion:

1. Kup $ADA na dowolnej giełdzie kryptowalutowej, takiej jak Binance, a następnie przelej je do jednego z rodzimych portfeli Cardano, takich jak Yoroi, Adalite lub Daedulus.

2. Przejdź na stronę ADA Demon Prywatna Sprzedaż Nasion i skopiuj podany adres klikając na przycisk Kopiuj adres.

3. Następnie zdeponuj wymaganą liczbę tokenów $ADA, aby nabyć $AGONY. Nie zapomnij, że minimalny i maksymalny limit wynosi odpowiednio 5 000 $ADA i 35 000 $ADA.

4. Odśwież portfel, a pojawią się w nim tokeny $AGONY.

Podczas Prywatnej Sprzedaży Nasion 1 token $ADA przekłada się na 300 tokenów $AGONY. Zatem do zakupu 3000 tokenów $AGONY potrzeba 10 tokenów $ADA. Proces ten jest prosty i nie powinien zająć dużo czasu, nawet jeśli jesteś w tym nowy.

Nie wysyłaj też $ADA bezpośrednio na adres Private Seed Sale z Binance, Coinbase czy innego portfela giełdowego. To musi być natywny portfel Cardano.

Korzyści z posiadania tokena $AGONY

Wraz z wprowadzoną tokenomiką zorientowaną na rynek, token $AGONY wykorzystuje kilka korzystnych protokołów, które nie tylko zwiększają jego wartość w dłuższej perspektywie, ale także nagradzają użytkowników za ich udział.

Mechanizm automatycznego spalania: Polega on na tym, że pewna liczba tokenów $AGONY będzie okresowo spalana, co doprowadzi do wzrostu wartości pozostałych. Robi się to, aby szybko zmniejszyć podaż tokenów, a wiele odnoszących sukcesy kryptowalut stosuje mechanizm auto-burn.

Staking: Stakowanie to protokół, w którym inwestorzy deponują swoje aktualne tokeny $AGONY w puli, która jest używana przez blockchain do weryfikacji transakcji. W zamian za to inwestorzy regularnie zarabiają niewielką kwotę za stakowanie swoich tokenów. Jest to jedna z najbardziej poszukiwanych metod uzyskiwania pasywnego dochodu.

Pożyczki De-Fi: Choć kilka platform umożliwia użytkownikom skorzystanie z dwóch wcześniej wymienionych opcji, ADA Demon jest jedną z pierwszych, które oferują Pożyczki De-Fi. W ten sposób inwestorzy będą mogli pożyczać swoje tokeny innym i zarabiać odsetki od pożyczonej kwoty. Będzie to również korzystne dla pożyczkobiorców, ponieważ historia kredytowa nie jest tu brana pod uwagę i każdy może wziąć pożyczkę, dając swoje cyfrowe aktywa jako zabezpieczenie.

Zdecyduj o przyszłości ADA Demon: ADA Demon jest platformą należącą do społeczności, która działa na zasadach Zdecentralizowanej Organizacji Autonomicznej (DAO). Gdy tokeny zostaną rozdzielone pomiędzy inwestorów, to właśnie posiadacze tokenów będą zatwierdzać zmiany na platformie poprzez głosowanie wraz z możliwością ich zaproponowania.

Siła głosu zależy tu bezpośrednio od liczby żetonów, które postawiłeś. Zatem im więcej tokenów postawisz, tym więcej będziesz miał do powiedzenia w procesie głosowania. Ponadto członkowie, którzy proponują, analizują lub głosują nad zmianami, otrzymują dodatkowe nagrody w postaci $AGONY, by wynagrodzić swój czas i wysiłek.

O ADA Demon

ADA Demon jest jedną z najbardziej ekscytujących gier, jakie kiedykolwiek powstały. Wprowadza ona stosunkowo niezbadany gatunek gier i jest skierowana do użytkowników, którzy do tej pory byli w dużej mierze ignorowani. Oferując porywającą rozgrywkę połączoną z lukratywnym systemem nagród, ADA Demon już wywołał burzę i nie wygląda na to, by miała ona ucichnąć w najbliższym czasie.

Gracze zaczynają jako duchy, które utknęły na polach Asphodel i muszą znaleźć drogę ucieczki. Aby tego dokonać, będą musieli pokonać kilka wyzwań i zawiązać sojusze, by pokonać potwory.

Ponadto region jest podzielony na różne strefy, z których te trudniejsze oferują wyższe nagrody. Każdy gracz ma inną strategię i inny zestaw umiejętności, więc zarejestruj się już teraz, by dowiedzieć się, czy najlepiej będzie wyruszyć w podróż samemu, czy założyć gildię.

Możesz też kupować cyfrowe zasoby z rodzimego rynku platformy, aby szybko zwiększyć swoje postępy w grze. Gracze mogą także używać tokena $AGONY, aby ulepszać swoją postać, kupować ziemię lub przetrwać na trudnych poziomach w grze ADA Demon.

Ponadto inwestorzy zalążkowi, którzy początkowo zakupią tokeny $AGONY, w łatwy sposób otrzymają Monster Ticket Pass, NFT, który odblokuje poziomy premium w grze.

Przepustka pomoże również użytkownikom uzyskać dostęp do Metaverse, wejść w interakcję z innymi graczami na platformie, odbyć wycieczkę, a nawet pójść na randkę. Możliwości są nieograniczone!

Poza tym jest kilka wyzwań, które wymagają zdobycia określonej broni z rynku.

To właśnie te zadania oferują maksymalne nagrody. Zanim jednak kupisz przedmiot z rynku, sprawdź, czy nagrody, które możesz dzięki niemu zdobyć, przewyższą inwestycję.

Użytkownicy mogą też rzucać sobie nawzajem wyzwania, a ci, którzy zajmą najwyższe miejsca na tablicy liderów, otrzymają dodatkowe nagrody.

Biorąc pod uwagę rządzącą tokenomiką, wartość tokena na pewno wzrośnie w najbliższych dniach, co czyni go idealnym wyborem do inwestycji. Nie przegap tej szansy i już teraz kup token $AGONY w Private Seed Sale.

Aby dowiedzieć się wszystkiego o ADA Demon, odwiedź oficjalną stronę internetową https://adademon.com/

Sprzedaż tokenów $AGONY: https://sale.adademon.com/

Śledź go także na wszystkich kanałach społecznościowych, by być na bieżąco z najnowszymi wydarzeniami i publikacjami.

Twitter: https://twitter.com/ADADEMON_

Instagram: https://instagram.com/adademonpage

Telegram: https://t.me/adademonp2e

Reddit: https://www.reddit.com/user/Ada_demon/

Discord: https://discord.gg/dmVcqaa86S

Medium: https://medium.com/@ADADEMON

Github: https://github.com/ADADEMON
Źródło artykułu