BitMEX Spot, nowa platforma transakcyjna do kupna i sprzedaży kryptowalut uruchomiona przez jedną z największych na świecie giełd kryptowalut. największe giełdy kryptowalutoweBitMEX, w pierwszych dniach od uruchomienia, zaliczyła mocne wejście, osiągając ponad 10 milionów dolarów w 24-godzinnym wolumenie obrotu po uruchomieniu.

Nowa giełda spot oferuje siedem par kryptowalutowych, w tym Tether (USDT), Bitcoin (XBT), Ethereum (ETH), Chainlink (LINK), Uniswap (UNI), Polygon (MATIC), Axie Infinity (AXS) i ApeCoin (APE). Docelowo jeszcze w tym roku pojawi się więcej par handlowych, a także inne nagrody i korzyści dla użytkowników.

Alexander Höptner, CEO BitMEX:
„Handel spotowy na BitMEX był bardzo oczekiwany w społeczności kryptowalutowej, a ten zachęcający start jest odzwierciedleniem prężnego popytu rynkowego ze strony traderów instytucjonalnych i detalicznych nawet w obecnym środowisku. Cieszymy się, że będziemy mogli powitać więcej nowych użytkowników na giełdzie spot i nadal oferować im rozwijający się ekosystem kryptowalut, który wspiera ich strategie handlowe; niezależnie od tego, czy jest to spot, instrumenty pochodne, czy produkty oprocentowane.”

Uruchomienie BitMEX Spot stanowi znaczący kamień milowy dla BitMEX’s ’Beyond DerivativesStrategia, którą ogłosiła w zeszłym roku.

Genia Mikhalchenko, wiceprezes, BitMEX Spot:
„Otrzymaliśmy bardzo silną reakcję od naszych dotychczasowych traderów oraz napływ rejestracji i transakcji od nowych użytkowników. Dziękujemy społeczności kryptowalutowej za wsparcie i informacje zwrotne, które otrzymaliśmy w ciągu pierwszych kilku dni po uruchomieniu spota, i idziemy pełną parą z naszymi ambicjami, by wprowadzić na giełdę jeszcze więcej aktywów. Bardzo spodobał nam się również entuzjazm, jaki zobaczyliśmy od traderów odpowiadających na naszą loterię z pulą 1 miliona dolarów, która potrwa przez najbliższe dwa miesiące.”


Źródło artykułu