27 sierpnia Jordan Belfort, człowiek, który zainspirował nagradzany film Wilk z ulicy, powiedział w wywiadzie dla Yahoo Finance, że mylił się, gdy twierdził, że cena Bitcoina osiągnie zero.

Jak podaje Belfort ujął tokiedy w 2017 roku stwierdził, że „nienawidzi kryptowalut”, ponieważ rynek jest otoczony przez oszustwa. Z biegiem lat to się powoli zmienia, ale nadal jest to negatywny efekt decentralizacji.

„W czasie, kiedy naprawdę nienawidziłem kryptowalut, podtrzymuję wszystko, co powiedziałem o kryptowalutach w 2017 roku, z wyjątkiem jednej rzeczy, myliłem się co do tego, że Bitcoin zmierza do zera, ale nie przyglądałem się temu wystarczająco dokładnie, ponieważ po prostu stwierdziłem, że to oszustwo, bo tak mi się wydawało, ponieważ we wszystkich znakach usznych tego nie było”.

Bitcoin udowodnił, że nie jest oszustwem

A samozwańczy entuzjasta NFT na TwitterzeBelfort zauważył, że zmienił zdanie na temat Bitcoina, „kiedy ten się załamał i spadł do poziomu trzech tysięcy dolarów”. Podczas krachu w 2018 roku cena Bitcoina nie spadła do zera, ponieważ miliarder oczekiwałto znaczy, że nie rozbiło się wszystko naraz, jak Terra (LUNA)Zaczął więc przyglądać się bliżej temu projektowi.

„To, co mnie zwróciło, to powoli, ale skutecznie, numer jeden, kiedy się załamał i spadł do trzech tysięcy dolarów, a wciąż był to rynek warty wiele miliardów dolarów, pomyślałem sobie, że zaraz, kiedy wszystko się załamuje, to idzie jak luna terra i UST, tak właśnie się dzieje, powinny pójść drogą UST, to była pierwsza rzecz, która sprawiła, że zacząłem się temu bliżej przyglądać”.

W tym czasie Belfort obawiał się również, że amerykańskie przepisy mogą spowolnić przyjęcie Bitcoina, ponieważ Chiny próbują to zrobić. Jednak w przeciwieństwie do Chin, kilku senatorów i gubernatorów w USA jest zwolennikami bitcoina i pracuje nad tym, aby regulacje nie spowolniły jego rozwoju.

Jordan Belfort postrzega Bitcoina jako inwestycję długoterminową

Belfort mówi, że ludzie nie powinni inwestować w Bitcoin, oczekując, że zrealizują swoje inwestycje w ciągu 12 lub 24 miesięcy. Idealnie byłoby, gdyby ich horyzont czasowy wynosił około 4-5 lat. W tym czasie byłby „zaskoczony”, że nie zarobili pieniędzy ze względu na „fundamentalne podstawy” Bitcoina, które są naprawdę silne.

„W pewnym momencie Bitcoin stanie się na tyle dojrzały, że zacznie być traktowany bardziej jak skarbnica wartości, a mniej jak akcja wzrostowa”.

Belfort zauważył, że regulacje są potrzebne, aby poprawić ekosystem kryptowalut, ponieważ nawet jeśli wiele oszustw i wyłudzeń istnieje na tradycyjnych rynkach, to bledną one w porównaniu ze sferą kryptowalut.

Przeciętna osoba z niewielką wiedzą może handlować i osiągać przyzwoite zyski na giełdzie. W przeciwieństwie do tego, na rynku kryptowalut „ludzie zostają zarżnięci”. I to jest coś, co może się zmienić, jeśli zostaną wprowadzone odpowiednie przepisy proinnowacyjne.

Jeśli chodzi o preferowane przez Belforta kryptowaluty, potentat z Wall Street dał jasno do zrozumienia, że ufa tylko Bitcoinowi i Ethereum, a wszelkie inne inwestycje, których dokona w inne waluty, będą miały charakter spekulacji lub hazardu z przyjaciółmi, a jak mówi, jest to ruch, który wymaga od ludzi gotowości do utraty wszystkiego.

OFERTA SPECJALNA (sponsorowana)

Binance Free $100 (Exclusive): Użyj tego linku aby się zarejestrować i otrzymać 100$ gratis i 10% zniżki na Binance Futures w pierwszym miesiącu. (terminy).

Oferta specjalna PrimeXBT: Skorzystaj z tego linku aby się zarejestrować i wpisz kod POTATO50, aby otrzymać do 7,000$ na swoje depozyty.


Źródło artykułu