EarnableFi ($EFI) wchodzący w życie ekosystem GameFi i Defi 3.0 miał wielką premierę 26 stycznia w sieci Ethereum.
Ontario, Kanada / EarnableFi ($EFI) the coming of age GameFi and Defi 3.0 ecosystem had a grand launch on 26th January on the Ethereum network. Projekt wzrósł 100-krotnie zaraz po wprowadzeniu na giełdę i wygląda na to, że będzie kontynuował swój impet dzięki innowacyjnemu i futurystycznemu ekosystemowi. EarnableFi zamierza być flagowym tokenem użytkowym ekosystemu GameFi & Defi 3.0, zaprojektowanym do masowej adopcji w sieci Ethereum i pasywnej produkcji przychodów dla ekosystemu, aby nagradzać swoich posiadaczy na różne sposoby.

Członkowie społeczności EarnableFi przekształcą świat kryptowalut poprzez zastosowanie taktyk świata rzeczywistego i ustanowienie całkowicie zgodnej, frakcyjnej, tokenizowanej własności przedsiębiorstw, technologii lub możliwości aktywów. Z potencjałem zarabiania 7% kryptowalutowych zachęt na każdej transakcji, użytkownicy mogą zarabiać pasywne pieniądze za pomocą tylko jednego kliknięcia. Najciekawsze dodatkowe źródło dochodów w sieci Ethereum, które pomaga użytkownikom w osiągnięciu niezależności finansowej.

$EFI jest dla tych, którzy chcą uzyskać pasywny dochód kryptowalutowy z wielu monet ($EFI, $ETH, $USDT, $USDC, $DAI), mając jednocześnie tylko jedną: EarnableFI. Jest to najbardziej opłacalny sposób na zwiększenie swojego portfela bez zwiększania inwestycji. Podatek pobierany jest od każdej transakcji dokonanej przez zarabiającego. Podatek ten jest następnie dzielony między zarabiających zgodnie z alokacją tokenów. Zarobione monety możesz odebrać w dowolnym momencie za pomocą naszego DAPP lub ETHscan. Nie ma minimalnej kwoty do zarobienia, a zachęty nigdy nie wygasają. $EFI usprawnia branżę usług finansowych jako całość, umożliwiając szybkie rozliczenia, obniżając ryzyko kontrahenta i zwiększając przejrzystość. Zapewniamy znacznie szybsze czasy rozliczeń i rozrachunków niż tradycyjne usługi finansowe, obniżając ryzyko niewykonania zobowiązań przez kontrahentów przed rozliczeniem transakcji, podczas gdy niezmienność technologii blockchain promuje przejrzystość.

Ekosystem EarnableFi: Wszystko, co musisz wiedzieć

Tsunami tokenów niegrywalnych (NFT) przetoczyło się przez ekosystem kryptowalut; wejście NFT zmieniło cały sektor finansowy i windykacyjny, ponieważ łączą one wiele firm. Najnowszym trendem na rynku NFT jest Play to Earn Games (P2E), który łączy to, co najlepsze w branży gier wideo z kryptowalutami i NFT. Pozwala ona inwestorom grać w gry dla przyjemności, a także zarabiać tokeny w grze i wygrywać rzadkie artefakty, które można kupić i handlować w świecie rzeczywistym.

EarnableFi ma na celu przeniesienie doświadczenia gamefi na następny poziom, aby stać się uniwersalnym tokenem użytkowym. Niektóre z kluczowych cech ekosystemu EarnableFi obejmują:

Loteria GameFi

Szczęśliwe sloty online, ogromne jackpoty, klasyczne gry stołowe w kasynie i wspaniałe bonusy! LotteryGameFi posiada wszystkie opcje, które uwielbiasz, czy chcesz zakręcić bębnami w najnowszym tytule rozrywkowym, spróbować swoich sił w blackjacku i ruletce, czy też cieszyć się atmosferą kasyna na żywo.

Innovative Defi 3.0

Defi 3.0 nakłada silnik handlowy na wierzchołek zagregowanej księgi zamówień. Umożliwia to dokonywanie zaawansowanych transakcji przeciwko całej płynności na danym blockchainie. Opcje rynkowe będą obejmowały: pulę kredytową, limit, trailing, stop loss i zlecenia typu „góra lodowa”, z miejscem na dodatki dla każdej społeczności zarządzającej.

Prediction GameFi

Prediction Game w sieci ETH jest zabawną grą, która upoważnia swoich użytkowników do przewidywania kierunku ceny aktywów w określonym czasie. Użytkownicy, którzy dokonają prawidłowej prognozy są nagradzani, podczas gdy użytkownicy po drugiej stronie prognozy stracą swoje fundusze. Graj, aby zarabiać!

Według ostatnich badań rynkowych, możliwość rynku metaverse może być warta 800 miliardów dolarów do 2024 roku. Analiza Grayscale, która sugeruje, że większy kawałek tortu przypadnie wirtualnym grom, które mogą potencjalnie wzrosnąć do 400 miliardów dolarów z około 180 miliardów dolarów w 2020 roku, sprawia, że skaczę z radości. Gospodarka internetowa szybko staje się idealnym miejscem do zarabiania pieniędzy, a wszyscy nagle śpiewają tę kołysankę. Niektóre tokeny gier blockchain zyskały na wartości nawet dziesięciokrotnie w ciągu ostatniego roku ze względu na obecną hossę na rynku kryptowalut.

Według niedawnego badania branżowego, prawie 3,1 miliarda ludzi, czyli około 40% światowej populacji, gra w gry wideo. Rok po roku, gry przewyższają przemysł muzyczny i filmowy pod względem przychodów, generując więcej niż oba te sektory łącznie. Wszystko to stwarza potencjał dla nowego świata, nowej gospodarki i nowych możliwości. Earnable ma na celu zebranie tego w dużej mierze zdezintegrowanego ekosystemu pod jednym dachem i udostępnienie go dla wszystkich. Z drugiej strony, użytkownicy EarnableFi mogą być pewni usprawnionego źródła pasywnego dochodu.

Aby dowiedzieć się więcej EarnableFi odwiedź Earnablefi.com


Źródło artykułu