Web3 Metaverse Innovations Pty Ltd, lub Web3-MI, australijska grupa konsultingowa zajmująca się kryptowalutami, jest na czele tworzenia CryptoVillages, gry typu „play-to-earn”, aby zwiększyć wrażenia z gry.

Jako wiodąca firma rozwojowa w ekosystemie GameFi, Web3-MI dąży do zwiększenia penetracji większej liczby użytkowników w przestrzeni gier kryptowalutowych. W rezultacie, CryptoVillages będzie oferować grę w przyjaznym i bezpiecznym środowisku dla rodzin.

Zgodnie z ogłoszeniem:

„Web3-MI rozumie, że nikczemne postaci i produkty niskiej jakości stworzyły poczucie nieufności w przestrzeni i promuje odpowiedzialne inwestowanie i uczciwość ponad wszystko.”

Tworząc innowacyjne projekty, które fascynują i ekscytują, CryptoVillages połączy elementy click-to-earn z opcjami gry wieloosobowej-online, w tym Player vs. Environment (PvE), Player vs. Monster (PvM) i Player vs. Player (PvP).

Mitchell Wright, dyrektor generalny Web3-MI, zauważył:

„Wczesna adopcja CryptoVillages była co najmniej fenomenalna. Możemy pochwalić się jedną z najsilniejszych i najbardziej zjednoczonych społeczności, a nasi członkowie, którzy zainwestowali, nie mogliby być bardziej szczęśliwi, że dołączyli do nas w tej podróży.”

Branża gier komputerowych wciąż przyciąga nowych graczy. Przykładowo, Yeeha Games, platforma GameFi o wartości 50 milionów dolarów, wspierana przez giełdę kryptowalut Bybit, niedawno weszła na stronę . sektor Web3, aby działać jako pomost pomiędzy GameFi a tradycyjnymi grami.

Yeeha Games oferuje również gry free-to-play, które powodują większą penetrację gier kryptowalutowych, ponieważ użytkownicy nie są zobowiązani do zakupu kryptowaluty.

Ponadto InfiniteWorld, firma zajmująca się metawersją i infrastrukturą Web3 nabyła . Super Bit Machine, aby wzmocnić skrzyżowanie pomiędzy grami i platformami blockchain.

The akwizycja miało również na celu zaoferowanie najlepszych w swojej klasie doświadczeń w świecie metaverse poprzez włączenie możliwości tworzenia gier wieloosobowych i w czasie rzeczywistym.

Źródło obrazu: Shutterstock


Źródło artykułu