Reklama

&nbsp

&nbsp

Wiele czynników sprawia, że kryptowaluty są atrakcyjne. Pierwszym z nich jest aspekt finansowy, który może poprawić Twoją sytuację finansową i sprawić, że z dnia na dzień staniesz się milionerem. Jednak użyteczność kryptowalut i ich różne zastosowania to znacznie więcej, w tym handel międzyplatformowy, wirtualne gry i aktywa w grach, sprzedaż NFT, walidacja twojej sztuki jako twórcy treści i memy. Każdy znajdzie coś dla siebie, niezależnie od tego, co go interesuje.

To wyjaśnia, dlaczego kryptowaluty takie jak Mehracki (MKI), Uniswap (UNI) i Binance (BNB) są liderami na swoich rynkach dzięki wszechstronnym i realnym funkcjom. Ale to może być coś więcej niż się wydaje.

Kup Mehracki tutaj

UNI

Jako pierwszy DEX, który osiągnął poziom adopcji, wolumenu obrotu i popularności ważący więcej niż niektóre czołowe scentralizowane platformy wymiany, Uniswap (UNI) jest wyróżniającą się kryptowalutą na rynku DEX (zdecentralizowanej wymiany) kryptowalut. Token pozwala użytkownikom odgrywać rolę dostawców płynności, umożliwiając im dodawanie aktywów do puli płynności.

Zarabiasz pieniądze, gdy stawiasz na Uniswap (UNI), ponieważ dostawcy płynności mogą zatrzymać część opłat z puli, uzyskując pasywny dochód z każdej opłaty.

Reklama

&nbsp

&nbsp

Platforma Uniswap przechodzi trzecią aktualizację, która obejmuje lepsze oracje, lepszą wydajność kapitału i elastyczne opłaty. Uniswap (UNI), który może pochwalić się wolumenem obrotu przekraczającym 800 miliardów dolarów, jest obecnie notowany po 6,36 dolara.

BNB

Rodzimą walutą BNB Smart Chain i BNB Beacon Chain, wcześniej znaną jako Binance Chain, jest BNB (dawniej Binance Smart Chain). Od czasu swojej premiery w dniach 26 czerwca – 3 lipca 2017 roku wprowadziła ona wiele niesamowitych innowacji i na chwilę obecną jest trzecią co do wielkości kryptowalutą pod względem kapitalizacji rynkowej.

Istnieje wiele jej zastosowań, w tym BNB dla Binance Exchange i Binance Decentralized Exchange (DEX) do płatności transakcji na BNB Beacon Chain i BNB Smart Chain. Podobnie jak w przypadku tokenów MKI, BNB umożliwia użytkownikom płacenie za towary i usługi zarówno w sklepach internetowych, jak i poza nimi, a dzięki Travala.com użytkownicy mogą używać BNB do rezerwowania hoteli i lotów jako posiadacz. Dodatkowo użytkownicy mają dostęp do sprzedaży tokenów na Binance Launchpad.

Jedną z cech wyróżniających BNB jest jego użyteczność w świecie rzeczywistym, co przyczyniło się do osiągnięcia przez niego kapitalizacji rynkowej w wysokości ponad 50 miliardów dolarów od momentu powstania oraz prognozy wzrostu ceny o 69% w 2022 roku.

MKI

Mehracki (MKI) to społecznościowy token meme na Solanie o błyskawicznym czasie transakcji i wysokiej skalowalności. Skupiając się na takich sektorach jak hotelarstwo i turystyka, token ma na celu zapewnienie szybkich, przystępnych cenowo i pozbawionych granic transakcji. Ekosystem o nazwie Mehracki (MKI) ma na celu dostarczenie użytkownikom tokenu użytkowego, który jest niezależny i rozsądnie wyceniony. Staking, NFT, Zdecentralizowane Organizacje Autonomiczne (DAO), a także rynek, na którym prezentowane są firmy związane z branżą hotelarską i turystyczną oraz opinie klientów.

W przeddzień premiery wartość tokena Mehracki rośnie, a jego unikalnymi atutami są przypadki użycia, użyteczność i zastosowanie w świecie rzeczywistym. „Mehracki” odnosi się do wprowadzania duszy, kreatywności i miłości do wszystkich swoich przedsięwzięć. Zespół wierzy, że Mehracki ma dobrą pozycję do przewodzenia rewolucji meme coin, o czym świadczy jego cel wspierania inicjatyw i celów, które wykorzystują kryptowaluty do ulepszania świata.

Ideą Mehrackiego było zwiększenie naszej radości z kryptowalut poprzez dodanie więcej zabawy – poza zwykłymi doświadczeniami z memami – poprzez włączenie przypadków użycia w świecie rzeczywistym.

Kup Mehracki tutaj

Model użytkowy MKI, który wykorzystuje swój token w transakcjach pomiędzy klientami a firmami z określonych kategorii, jest jednym z głównych punktów sprzedaży. Kolejną zaletą jest sposób, w jaki zespół Mehracki zachęca do przyjęcia tokena poprzez wdrożenie systemu nagród i gamifikację kamieni milowych transakcji. Ponadto ma on zastosowanie w świecie rzeczywistym i umożliwia użytkownikom wymianę innych kryptowalut na tokeny MKI, które można wykorzystać w metawersji, DApps i na rynkach NFT.

Należy zauważyć, że token Mehracki (MKI) nie będzie całkowicie darmowy. Zamiast tego, do każdej transakcji zostanie dodana opłata w wysokości 0,5%, aby wesprzeć ekosystemowe zachęty do stakingu, zachęty do płatności, pulę płynności itp.


Źródło artykułu