Virtuezone nawiązało współpracę z Binance, aby wykorzystać jego bramę płatniczą do akceptacji kryptowalut dla swoich usług tworzenia firm w ZEA, zgodnie z informacją z 29 sierpnia. komunikat prasowy.

Firmy powiedziały, że celem partnerstwa jest zwiększenie wskaźnika adopcji kryptowalut w kraju.

Virtuezone jest dostawcą usług biznesowych typu end-to-end, który pomaga firmom wchodzącym na rynek ZEA w wypełnieniu wymagań od rejestracji do uzyskania licencji. Poprzez włączenie opcji płatności kryptowalutowych do swojego systemu, Virtuezone pomoże zmniejszyć barierę płatniczą, z którą borykają się firmy chcące rozpocząć działalność w regionie.

Dyrektor ds. rozwoju biznesu i strategii Binance Nadeem Ladki powiedział:

„Jako lider w tej przestrzeni, decyzja Virtuzone o akceptacji płatności kryptowalutowych i integracji Binance pay w swoich systemach podnosi poprzeczkę dla innowacji i pokazuje drogę naprzód, jeśli chodzi o zakładanie firm w ZEA”.

Virtuzone potwierdziło również swoje zaangażowanie w odgrywanie istotnej roli w ruchu Web3 w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, ponieważ pracuje nad rozwojem wykorzystania kryptowalut i technologii blockchain we wszystkich swoich ofertach usługowych.

Binance Pay w ZEA

Binance jest jedną z niewielu giełd kryptowalutowych współpracujących z regulatorami w ZEA, aby uczynić Emiraty Arabskie ośrodkiem przyjaznej aktywa wirtualne regulacja. Niedawno otrzymał również wstępne zatwierdzenie na oferowanie swoich usług, w tym Binance Pay, w Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

Obecnie Binance Pay jest akceptowany w 29 centrach handlowych, 13 hotelach i czterech wspólnotach. Wśród największych firm, które zintegrowały usługę ze swoim systemem, są JA Resorts & Hotels, Majid Al Futtaim i Virtuzone.

Płatności kryptowalutowe nabierają rozpędu

Niedawno badanie wykazało, że 40% młodych dorosłych w wieku 18-35 lat w 11 krajach chce używać płatności kryptowalutowych do płacenia za towary i usługi. Podobnie jak Binance, wielu dostawców płatności przygotowało się do obsługi tego rynku.

Crypto.com nawiązała niedawno współpracę z grupą prywatnych firm z Australii, aby zaoferować swoją usługę płatniczą. Po zakończeniu współpracy, Crypto.com będzie dostępny dla ponad 170 operatorów, w tym stacji paliw i restauracji.

Stripe nawiązał współpracę ze startupem kryptowalutowym – OpenNode, aby ponownie wprowadzić płatności Bitcoin (BTC) dla swoich klientów. Użytkownicy mogą natychmiast zamienić stan swojego konta Stripe na BTC za pośrednictwem Lightening Network.

Paypal użytkownicy w USA mogą teraz przekazywać, wysyłać i otrzymywać określone kryptowaluty po tym, jak firma uruchomiła swoją metodę płatności kryptowalutami.


Źródło artykułu