Ludzie z branży są podekscytowani i zakasali rękawy na ekscytujący miesiąc. W czerwcu odbędą się dwa ważne wydarzenia. Jedno z nich dotyczy gwiazdorskiego altcoina Ethereum, a drugie – zabójcy Ethereum – Cardano. Mówiąc o Cardano, jego twórcy uruchomią publiczną sieć testową Hardforka Vasila 2 czerwca.

W ostatnim czasie branża odczuwa ciepło wokół Cardano, które niedawno zanotowało dwucyfrowy wzrost. Tymczasem znany zwolennik z branży, w wątku na Twitterze, wyjaśnia, dlaczego jest to ekscytujący czas, by być zaangażowanym w Cardano.

Teraz albo nigdy dla poszukiwaczy Cardano?

Wybitny protagonista, który posiada nazwę użytkownika „Cardano Whale” na Twitterze. Wyjaśnia, dlaczego uważa, że właśnie teraz jest ekscytujący czas, by być związanym z Cardano. Zwolennik zaczyna od tego, co przyniesie czerwcowy Hard Fork. Wspomina, że przyniesie on skrypty referencyjne, które wskazują na skrypty on-chain, zamiast ciągłego ich przeładowywania.

Kolejno, hard fork przyniósłby także wejścia referencyjne, bazy danych, interpreter rdzenia, zabezpieczenia, zwiększenie prędkości interpretera rdzenia oraz diffusion-pipelining. Z drugiej strony, partyzantka rzuca światło na inne cechy, takie jak P2P, czyli nadchodzący protokół plotkarski. Który ułatwiłby routing między SPO, użytkownikami końcowymi i nowymi węzłami.

Co więcej, wprowadzenie stablecoina DJED dałoby potrzebny impuls. Dzięki temu, że transakcje będą mogły być rozdzielane na bloki, które są wcześniej skonstruowane, wprowadzający endorserzy zwiększą wykładniczo przepustowość. Uzupełnieniem tych mocnych stron jest rosnąca liczba dapp, takich jak Ardana, Maladex, Genius Yield, Liqwid labs, itp.

Innymi możliwymi katalizatorami są Hydra, Orbis i Ouroboros Genesis. Dzięki temu nowi użytkownicy mogą rozpocząć grę z bloku Genesis bez konieczności posiadania punktu kontrolnego. Co w innym przypadku byłoby niemożliwe w PoS. Co więcej, inicjatywy takie jak Voltaire, Babel fees i Marlowe mogą pomóc w rozwoju Cardano i jego natywnego asset ADA.

Podsumowując rozwój zawsze był mocną stroną Cardano. Czy jesteś jednym z wielu, którzy chcą hodować ADA, ale mają wątpliwości co do jego długoterminowych perspektyw? Nie martw się, ponieważ nasz cena ADA przewidywania ilustrują możliwe do osiągnięcia cele na rok 2022 i kolejne lata!

Czy ta publikacja była pomocna?
Źródło artykułu