Aczy szukasz tej jedynej w życiu okazji do zarobienia prawdziwych pieniędzy? Takie rzeczy zdarzają się w kryptowalutach raz po raz, a pomimo obecnego spadku rynku, eksperci uważają, że Uniglo może być kolejną wielką rzeczą dla Twojego portfela. Dobra wiadomość o przestrzeni kryptowalutowej jest taka, że te tokeny, które sprawiają, że nowa generacja ludzi staje się bogata, nie zawsze zdarzają się raz w życiu, ale prawie co roku. Czasami nawet więcej. Dlatego niektórzy pierwsi inwestorzy kryptowalutowi mają szansę na wielokrotne powtarzanie swoich sukcesów. Ale często to właśnie one przyciągają nowych ludzi do kryptowalut, więc jeśli usłyszałeś o sukcesach Ethereum i Shib i zdecydowałeś, że chcesz mieć w tym swój udział, to w przypadku tych konkretnych tokenów może być już za późno. Nie oznacza to jednak, że nie jest to możliwe z czymś innym, a eksperci uwielbiają wygląd Uniglo z wielu wspaniałych powodów. Przyjrzyjmy się niektórym z nich:

Uniglo (GLO)

Uniglo jest przygotowany do rozwoju od podstaw, a Ty nadal masz potencjał, aby osiągnąć ogromne zyski, ponieważ nadal jest dostępny z rabatem w przedsprzedaży. Ma też niezwykle silny system przechowywania wartości, dzięki któremu ludzie mogą w pełni wierzyć w jego cenę przy całkowicie deflacyjnej technologii. Te deflacyjne zalety są jeszcze większe, ponieważ GLO ma również niesamowitą mechanikę podwójnego spalania, która sprawia, że z czasem staje się coraz bardziej deficytowa. Wszystkie te elementy sprawiają, że GLO jest najlepszą nową kryptowalutą, jaką widziała ta przestrzeń od jakiegoś czasu.

Shiba Inu (SHIB)

SHIB cieszył się ogromnymi zyskami dzięki silnej bazie fanów w mediach społecznościowych i dużej dynamice rozwoju. Nadal ma silną grupę fanów i może cieszyć się dalszymi wzrostami, zwłaszcza, że trwają silne poparzenia i pojawiają się nowe opcje pasywnego dochodu dla użytkowników.

Ethereum (ETH)

Ethereum może już osiągnąć wielki wzrost na listach przebojów, stając się drugą największą kryptowalutą pod względem kapitalizacji rynkowej, ale jego czas wzrostu jeszcze się nie skończył. ETH wciąż ma ogromny potencjał, a sam blockchain Ethereum wciąż jest miejscem niezliczonych zmian. Ethereum jest podstawą świata rozwoju aplikacji kryptowalutowych, ale jego cena została prawdopodobnie zahamowana z powodu wysokich opłat za gaz i powolnej prędkości transakcji. Te problemy powinny jednak zostać wkrótce rozwiązane dzięki połączeniu w ETH 2.0, którego zapowiedź spowodowała ostatnio gwałtowny wzrost cen ETH. Wciąż istnieje więc ogromny potencjał inwestycyjny dla ETH, ale prawdopodobnie nie tak duży jak w przypadku GLO.

Wnioski

SHIB i ETH mogą mieć za sobą okresy wzrostu, ale nadal mają duży potencjał. Jednak to GLO ma zdaniem ekspertów największy potencjał i może zdziałać cuda dla Twojego portfela.

Dowiedz się więcej tutaj:

Dołącz do przedsprzedaży: https://presale.uniglo.io/register

Strona internetowa: https://uniglo.io

Telegram: https://t.me/GloFoundation

Discord: https://discord.gg/a38KRnjQvW

Twitter: https://twitter.com/GloFoundation1

Disclaimer: To jest informacja prasowa. Coinpedia nie popiera ani nie jest odpowiedzialna za jakiekolwiek treści, dokładność, jakość, reklamy, produkty lub inne materiały na tej stronie. Czytelnicy powinni przeprowadzić własne badania przed podjęciem jakichkolwiek działań związanych z firmą.

Czy ta publikacja była pomocna?
Źródło artykułu