Kolumbijska supergwiazda piłki nożnej James David Rodríguez Rubio ma ogłosił . swoją współpracę z ZKSpace wprowadzi na rynek pamiątkową edycję NFT Jamesa Rodrígueza, Zurda (lewa stopa po hiszpańsku), a przedsprzedaż zaplanowana jest na 15 czerwca 2022 roku.. 1500 unikalnych dzieł jest obecnie jedyną dostępną kolekcją sztuki cyfrowej przedstawiającą najważniejsze momenty z jego wspaniałej kariery obejmującej trzy kontynenty i celebrującą wybitny wkład Rodrígueza w grę. Rodríguez jest jednym z pierwszych wybitnych sportowców i celebrytów, którzy zaangażowali się w sztukę cyfrową, a jego strategiczna umowa partnerska z ZKSpace, zespołem stojącym za ZKSeajest świadectwem jakości platformy menniczej i rynku NFT warstwy 2.

Zamiast zwykłego przekształcania cyfrowego zdjęcia w NFT, Zurda NFT bazują na wspaniałych dziełach sztuki, ręcznie malowanych cyfrowo przez profesjonalnych artystów. Kolekcja NFT będzie składała się z 4 różnych rarytasów, w tym 1 Platynowy, 10 Złotych, 400 Srebrnych i 1089 Brązowych.Każda sztuka uprawnia właściciela do przeżycia pamiątkowego momentu w karierze Rodrígueza, a zdobywcy najwyższych miejsc otrzymają podpisane pamiątki, miejsca na białej liście dla przyszłych NFT emitowanych na ZKSea, bonusy od stawki do zarobku, a nawet szansę na rozmowę wideo z samym Jamesem Rodríguezem.

James Rodríguez jest jednym z największych kolumbijskich atakujących pomocników wszech czasów. Posiadając magiczną lewą stopę i mogąc grać wszędzie za linią frontu, Rodríguez jest uważany za jednego z najbardziej kreatywnych zawodników w grze. Na jego liście wyróżnień znajdują się dwie Ligi Mistrzów, dwa Klubowe Puchary Świata FIFA oraz Złota Piłka Mistrzostw Świata.

Wśród momentów uchwyconych w NFT są jego celebracje podczas gry dla reprezentacji Kolumbii na Mistrzostwach Świata 2014 przeciwko Urugwajowi, Grecji, Japonii i Wybrzeżu Kości Słoniowej oraz podczas Pucharu Ameryki 2016. Można też zobaczyć zbliżenia jego stylowych tatuaży na nogach oraz legendarne celebracje goli, jak podczas meczu Argentyny z Urugwajem w 2010 roku, czy udanego strzału z rzutu wolnego dla Realu Madryt w 2015 roku.

Według oficjalny komunikat przez ZKSpace, użytkownicy na białej liście mają możliwość wybicia jednego ze srebrnych i brązowych James Rodríguez mystery box NFT od 15 czerwca w cenie 0,12. ETHo 20% niższa niż w sprzedaży publicznej. Sprzedaż publiczna rozpoczyna się po przedsprzedaży, a ceny zaczynają się od 0,15 ETH dla Srebrnych i Brązowych, 0.6 ETH dla złota, i 1 ETH dla Platyny. Złote i Platynowe NFT zostaną sprzedane w formie aukcji.

Odnosząc się do premiery swojej kolekcji NFT, James Rodríguez powiedział: „Jestem błogosławiony, że wspiera mnie tak wspaniała sieć fanów i mam nadzieję, że dla wielu z nich będzie to okazja, by w przyszłości stać się częścią mojej kariery. Dla mnie ten start był wspaniałą okazją, by spojrzeć wstecz na wszystkie moje dotychczasowe osiągnięcia i uczcić tę niesamowitą podróż, w jaką zabrała mnie piłka nożna. Jestem naprawdę podekscytowany, że będę mógł się tym podzielić z moimi fanami z całego świata.

Wydając kolekcję NFT, James Rodríguez dołącza do rosnącej liczby czołowych sportowców i organizacji sportowych wykorzystujących pojawiającą się technologię do lepszego kontaktu z fanami i nagradzania ich. Odkąd lider rynku, NBA Top Shot, spopularyzował model cyfrowej karty handlowej, podobne inicjatywy, takie jak Vayner Sports Pass, Topps i drużyny współpracujące z Chilizem, odniosły wielki sukces w budowaniu społeczności wokół ich cyfrowych zasobów związanych ze sportem. Kolekcja James Rodríguez Commemorative Edition NFT będzie okazją dla prawie 70 milionów fanów Rodrígueza w mediach społecznościowych, by zaangażować się i stać się częścią niesamowitego wydarzenia. społeczności fanów.

NFT są integralną częścią nadchodzącej rewolucji Web 3.0 i będą służyć jako wirtualne identyfikatory, pokazujące światu, co dana osoba lubi i czym się interesuje. Ze względu na ich rzadkość, wiele kolekcji NFT jest często czczonych jako przepustki do ekskluzywnych klubów, budujących społeczność wokół wspólnych zainteresowań i pasji. NFT są także okazją dla profesjonalnych gwiazd sportu i KoL-ów, by lepiej połączyć się ze swoimi zagorzałymi fanami, podnosząc barierę wejścia i tworząc miejsce, w którym tylko prawdziwie oddani mogą się połączyć.

Wraz z ZKSwap AMM DEX i ZKSquare, tanim protokołem płatności Layer 2, ZKSea jest częścią ZKSpace, w pełni funkcjonalnego protokołu Layer 2 wykorzystującego technologię ZK-Rollups, aby zapewnić użytkownikom ultraszybki, tani i bezpieczny sposób dokonywania transakcji na Layer 2. ZKSea jest także pierwszą platformą opartą na ZK-Rollups, która obsługuje wzajemne transfery NFT z warstwy 1 do warstwy 2. Wprowadzając niedawno swoją aplikację mobilną na Androida i iOS, ZKSpace stara się obniżyć barierę wejścia dla nowych użytkowników, którzy chcą zaangażować się w przemysł blockchain i poznać przyszłość Web 3.0.


To jest post sponsorowany. Dowiedz się, jak dotrzeć do naszej publiczności tutaj. Przeczytaj poniższe zrzeczenie się odpowiedzialności.

Bitcoin.com Media

Bitcoin.com jest głównym źródłem wszystkiego, co jest związane z kryptowalutami.
Skontaktuj się z [email protected], by porozmawiać o informacjach prasowych, postach sponsorowanych, podcastach i innych opcjach.

Image Credits: Shutterstock, Pixabay, Wiki Commons

Disclaimer: Ten artykuł służy wyłącznie celom informacyjnym. Nie stanowi on bezpośredniej oferty ani zachęty do złożenia oferty kupna lub sprzedaży, ani rekomendacji czy poparcia dla jakichkolwiek produktów, usług czy firm. Bitcoin.com nie udziela porad inwestycyjnych, podatkowych, prawnych ani księgowych. Ani firma, ani autor nie ponoszą odpowiedzialności, bezpośrednio lub pośrednio, za jakiekolwiek szkody lub straty spowodowane lub rzekomo spowodowane przez lub w związku z użyciem lub poleganiem na jakichkolwiek treściach, towarach lub usługach wymienionych w tym artykule.
Źródło artykułu