Reklama

&nbsp

&nbsp

Skylabs VSL Launchpad, projekt Vetter Ecosystem, ma przyjemność ogłosić zbliżającą się przedsprzedaż ekskluzywnego tokenu Skylabs, $VSL, który zostanie uruchomiony w niedzielę, 28 sierpnia 2022 roku, o godzinie 19:00 (UTC) z przełomowym modelem stakingu „next-gen”.

Skylabs VSL to platforma startowa przeznaczona wyłącznie do uruchamiania projektów najwyższej klasy, które spełniają najsurowsze kryteria, takie jak posiadanie wyraźnego strumienia przychodów i solidnych podstaw. Wszystkie projekty uruchamiane przez Skylabs będą spełniać standardy agresywnego pozycjonowania marketingowego.

Niecierpliwie oczekiwany token $VSL BEP-20 zadebiutuje wyłącznie na Vsale, jednym z dwóch niezależnych launchpadów w Vetter Ecosystem, który szczyci się tym, że jest zdecentralizowanym środowiskiem wspierającym stakowanie bezustanne. Skylabs również weźmie udział w uruchomieniu. Dzięki temu uczestnicy mają pełną kontrolę nad swoimi funduszami i nie podlegają ingerencji organu zarządzającego. Aby jeszcze bardziej ograniczyć inwestycje „wysokiego ryzyka”, wypłaty nigdy nie są zabronione, a tokeny nigdy nie są zabierane.

Tokenomika projektu kierowanego przez społeczność jest deflacyjna, co oznacza, że tokeny nie mogą być tworzone, a jednocześnie stopniowo stają się rzadsze dzięki procedurze spalania. W obiegu nie może być więcej tokenów, które mogłyby być używane jako waluta.

Gdy podatki od kupna i sprzedaży zostaną usunięte z DEX-ów na rzecz masowej sprzedaży za pośrednictwem CEX-ów, posiadacze tokena $VSL otrzymają tantiemy ze wspólnych przychodów w postaci 100% podatku od kupna i 33,33% podatku od sprzedaży, co przekształci się w 20% wygenerowanych przychodów z obu launchpadów. Te alokacje są zapewnione dla konkretnych projektów Skylabs Launchpad.

Reklama

&nbsp

&nbsp

Robyn Linn jest zmotywowana do podzielenia się niuansami „Nawigacji w Nowym Wspaniałym Świecie” na scenie jako doświadczona inwestorka po tym, jak została zaproszona do udziału w niecierpliwie wyczekiwanym wydarzeniu Wow Sumit Lisbon, Portugalia Web3 w dniach 1-4 listopada 2022 roku.

Ekosystem Vetter, wspierany przez zaangażowaną społeczność, obejmuje kontrakt głosowania z uwierzytelnianiem blockchain. Ten projekt podnosi standard pomagania entuzjastom DeFi w podejmowaniu lepszych decyzji dotyczących ich przyszłości.

Odwiedź stronę https://vetter.ai/vsl-staking-review/ aby uzyskać więcej szczegółów na temat przedsprzedaży $VSL i nowoczesnego modelu stakingu, który zadebiutuje w niedzielę 28 sierpnia 2022 roku o godzinie 19:00 UTC. Możesz także dołączyć do grupy Telegrama, w której odbywa się przedsprzedaż, pod adresem https://t.me/skylabsvsl aby śledzić całą akcję.


Źródło artykułu