Reklama

&nbsp

&nbsp

Kryptowaluty są modne na całym świecie, chroniąc aktywa użytkowników i zachowując ich kapitał. Wraz z liczbą entuzjastów kryptowalut, którzy szukają spustoszenia na rynku niedźwiedzia. Przyjęcie kryptowalut rośnie w szybkim tempie na całym świecie.

Jednak krach kryptowalutowy zmiótł z rynku miliardy dolarów. Dlatego jest to najlepszy czas, aby poszukać alternatywnych opcji. Kryptowaluty w fazie przedprodukcyjnej są w trendzie i mają ogromny potencjał, aby gwałtownie zwiększyć swoją wartość. W kryptowalutach bezpieczeństwo danych i prywatność należą do najważniejszych kluczowych aspektów, które są szeroko dyskutowane wśród wszystkich użytkowników. Powstanie web3.0 umożliwiło dzięki blockchainowi zapewnienie pełnej anonimowości transakcji użytkowników.

Otwarte źródło Protokół Privatixy (PXP) zabezpieczy transakcje użytkowników bez ograniczania ich doświadczenia lub spowalniania szybkości transakcji dzięki bezproblemowej integracji. Aby dowiedzieć się więcej na ten temat, czytaj dalej.

Kup Privatixy tutaj

Protokół Privatixy

Privatixy Protocol (PXP) to projekt open-source mający na celu stworzenie najbardziej wydajnego na świecie bezpiecznego blockchaina, który chroni prywatność i transakcje użytkowników. Platforma ta pozwala użytkownikom zarządzać przepływem danych bez naruszania prywatności dzięki zwiększonej przejrzystości i wdrożeniu.

Reklama

&nbsp

&nbsp

Zintegruje rozwiązania, które zapewnią bezproblemowe korzystanie z platformy i pomogą w skalowalności. Inteligentne kontrakty z dobrze sprawdzonymi systemami szyfrowania jako alternatywne platformy z niedostatecznymi ramami prywatności i bezpieczeństwa.

Osiąga ona niespotykaną ochronę prywatności użytkowników poprzez wykorzystanie dwóch inteligentnych systemów, technologii blockchain i dowodów zerowej wiedzy. Platforma ta oferuje użytkownikom szeroki zakres opcji projektowych dzięki integracji z inteligentnymi kontraktami.

Dzięki zdecentralizowanemu protokołowi Privatixy (PXP) społeczność może decydować o ważnych kwestiach wpływających na rozwój ekosystemu. Posiadacze tokenów mogą zgłaszać propozycje dotyczące tego protokołu, a propozycje te będą brane pod uwagę.

Polygon

Polygon (MATIC), znany również jako rozwiązanie problemów Ethereum ze skalowalnością i doświadczeniem użytkownika, to platforma oferująca szybszy czas przetwarzania transakcji przy skromnych opłatach. Platforma ta ma pomóc Ethereum w zwiększeniu rozmiaru, bezpieczeństwa, wydajności i użyteczności, a także zachęcić deweloperów do szybszego wprowadzania na rynek atrakcyjnych produktów.

W celu zwiększenia bezpieczeństwa użytkowników i skalowalności, platforma ta wykorzystuje mechanizm konsensusu Proof of Stake (PoS) oraz charakterystyczną architekturę kryptowalutową znaną jako Heimdall. Ponadto zapewnia ona rozwiązania technologiczne, które jednocześnie zasilają tysiące zdecentralizowanych aplikacji (DApps).

Polygon (MATIC) głównym komponentem jest Polygon SDK, elastyczny i modułowy framework wspierający rozwój różnego rodzaju aplikacji. Jego celem jest stworzenie Internetu opartego na blockchainach Ethereum.

Platforma ta sprawdza dodatkowo PoS w stosunku do blockchaina Ethereum i jest zabezpieczona przez pozbawioną uprawnień grupę losowych walidatorów. Łańcuch PoS Polygon jest sidechainem kompatybilnym z Ethereum Virtual Machine (EVM). Przy opłatach poniżej dziesiątej części centa może przetwarzać do 65 000 transakcji na sekundę.

Końcowe przemyślenia

Zalety i przypadki użycia protokołu Privatixy (PXP) są nie do przecenienia. Zespół szczegółowo analizuje kradzieże danych i sposób, w jaki będzie pracować nad ich usprawnieniem. Projekt wydaje się logiczny, a z jego mapą drogową wygląda na to, że Privatixy Protocol (PXP) podbije przestrzeń bezpieczeństwa danych.

Kup Privatixy tutaj

Polygon (MATIC) jest całkowicie zależny od wyników Ethereum (ETH). Jednak oczekuje się, że sektor web3.0 zdominuje sektor kryptowalut i blockchain. Mimo to nie można ignorować jego zależności od Ethereum (ETH).

Poza wszystkim, Privatixy Protocol (PXP) oferuje nagrody i cashback do 6%. Jeśli zarejestrujesz się w mniej niż 10 minut, otrzymasz do 60% bonusu od pierwszej wpłaty. Warto wziąć ją pod uwagę, jeśli chcesz mieć kryptowalutę, która może uczynić cię milionerem. Privatixy Protocol (PXP) ma szansę zrewolucjonizować sektor bezpieczeństwa danych w kryptowalutach i sektorze IT na całym świecie.


Źródło artykułu