Cena tokena Kucoin (KCS) ma trudności z utrzymaniem kluczowego wsparcia w stosunku do Tethera (USDT) w ostatnim czasie, po tym jak pokazał świetne odbicie, które spowodowało dwucyfrowe zyski. Bitcoin (BTC) odrzucony z wysokiego poziomu 25 200 dolarów do okolic 20 000 dolarów w ciągu ostatnich kilku dni negatywnie wpłynął na cenę innych altcoinów, w tym Kucoin Token (KCS). (Dane z Kucoin)

Analiza ceny tokena Kucoin (KCS) na wykresie tygodniowym

Wykres tygodniowy ceny KCS | Źródło: KCSUSDT Na Tradingview.com

Z wykresu wynika, że cena KCS miała silną tendencję byczą przy 22$, ale cena została odrzucona z tego rejonu, co doprowadziło do większego ruchu spadkowego KCS.

Po dwóch tygodniach niedźwiedziego sentymentu, cena KCS może odbić się od kluczowego wsparcia w obszarze, który wydaje się być interesujący dla byków.

Cena KCS napotyka na opór na poziomie 11$, po tym jak przebiła się z poziomu 8,5$; KCS musi przełamać ten obszar oporu przy dobrym wolumenie kupna, aby wznieść się wyżej do 13$.

Jeśli cena KCS nie utrzyma wsparcia na poziomie 8,5 USD, możemy zobaczyć, jak cena spada do obszaru wsparcia na poziomie 6 USD.

Opór tygodniowy dla ceny KCS – 11$-13$.

Tygodniowe wsparcie dla ceny KCS – $8-$6.

Analiza ceny KCS na wykresie dziennym (1D)

Wykres dzienny KCS | Źródło: KCSUSDT Na Tradingview.com

Dzienne minimum KCS wynosiło 8,5$, co stanowiło dobre wsparcie, od którego cena się odbiła. Cena KCS wzrosła do 11 USD, ale nie mogła pokonać oporu, ponieważ została gwałtownie odrzucona.

Cena KCS jest obecnie notowana na poziomie 8,8 USD poniżej 50 i 200 wykładniczej średniej kroczącej (EMA), co stanowi opór dla ceny KCS, która może wzrosnąć.

50 i 200 EMA odpowiadają cenom 10,3 USD i 13,3 USD; aby cena KCS mogła wzrosnąć, musi przełamać ten obszar, działający jako opór dla ceny KCS.

Przełamanie i zamknięcie powyżej 50 EMA sygnalizowałoby krótkoterminowe odbicie, natomiast zamknięcie powyżej 200 EMA wskazuje na odwrócenie trendu spadkowego na korzyść obecnego niedźwiedziego trendu.

Jeśli cena KCS nie utrzyma wsparcia na poziomie 8,5 USD, możemy zobaczyć, jak cena KCS kieruje się w niższy rejon w celu akumulacji ceny.

Dzienny (1D) opór dla ceny KCS – $10.3, $13.3.

Dzienne (1D) wsparcie dla ceny KCS – 8,5 USD.

Analiza ceny KCS na wykresie czterogodzinnym (4H)

Wykres czterogodzinny KCS | Źródło: KCSUSDT On Tradingview.com

Cena KCS na wykresie 4H nadal wygląda słabo, próbując utrzymać się powyżej obszaru wsparcia przy 8.5$; więcej zleceń kupna w tym regionie może spowodować, że cena KCS pójdzie wyżej.

KCS utworzył byczą dywergencję na wykresie 4H, ponieważ cena jest wyprzedana; moglibyśmy zobaczyć odbicie od tego regionu dla ceny KCS, ponieważ 9$ może działać jako niewielkie wsparcie. Jeśli ten obszar zostanie odwrócony, zobaczymy, że cena osiągnie maksimum na poziomie 10,3 USD.

Wskaźnik siły względnej (RSI) dla KCS na wykresie 4H jest poniżej 30, co wskazuje, że KCS jest wyprzedany.

Opór czterogodzinny (4H) dla ceny KCS – $9-$10.3.

Wsparcie 4-godzinne (4H) dla ceny KCS – 8,5 USD.

Featured Image From Coingape, Charts From TradingView.com 

Źródło artykułu