THORWallet, portfel bez depozytu, który pozwala użytkownikom na wymianę kryptowalut między łańcuchami i zarabianie na nich pasywnego dochodu, ogłosił dziś nowe partnerstwo z wielołańcuchowym DEX, Rango Exchange.

Po raz pierwszy użytkownicy THORWallet DEX mogą teraz realizować cross-chain swap na aktywach wykraczających poza te dostępne w THORChain pools, zaczynając od wymiany łańcuchów zgodnej z Ethereum Virtual Machine (EVM), oraz ponad 40 łańcuchów.

„Zespół Rango Exchange to uznani specjaliści w zakresie agregacji DEX. Połączenie sił pozwala nam współpracować nad naszą wspólną wizją budowy sprawiedliwego i otwartego systemu finansowego przyszłości. Zebranie wielu usług swapowych w jednym portfelu daje natychmiastowy dostęp do całego uniwersum DeFi, w tym par swapowych nieobsługiwanych przez THORChain.”
– Marcel Harmann, założyciel i dyrektor generalny THORWallet DEX

Jako brama do THORChainTHORWallet DEX umożliwia użytkownikom dostęp do płynności natywnej i międzyłańcuchowej oraz do pełnego krajobrazu DeFi z jednego punktu wejścia.

„Współpraca z zespołem THORWallet jest równie ekscytująca, co znacząca. Do tej pory dostęp do DeFi poprzez wiele aplikacji był dla przeciętnego użytkownika bardzo trudnym doświadczeniem. Konsolidacja funkcji naszego serwisu w jednym rozwiązaniu portfelowym pozwala każdemu posiadaczowi inteligentnego urządzenia na łatwe korzystanie ze wszystkich najlepszych łańcuchów i DEX-ów, wymianę BTC na ETH lub dowolne płynne aktywa EVM.”
– Martin, CMO w Rango Exchange

Dla Rango Exchange ta integracja jest następstwem serii udanych partnerstw, takich jak 1inch, Paraswap i inne.


Źródło artykułu