Czy w środowisku NFT kiedykolwiek nie zapanował chaos? Dobre, złe i gdzieś pomiędzy, wydaje się, że zawsze dzieje się jakieś szaleństwo w tej przestrzeni; dlatego dążymy do rutynowej relacji, która daje ci codzienne podsumowania wszystkiego, co związane z NFT. The Nightly Mint – niezależnie od pory dnia, o której ją trawisz.

Jeden z najbardziej wytrwałych i kontrowersyjnych celebrytów podobno wkracza w świat niezabawnych tokenów, były członek zarządu OpenSea spotyka się z ostrą krytyką ze strony Departamentu Sprawiedliwości, a to tylko wierzchołek góry lodowej NFT.

The Nightly Mint

Najnowsza Mięta: Kanye NFTs?

„STOP ASKING ME TO DO DO NFT’S” – tak brzmiał główny napis na Instagramie, który Kanye West zamieścił na początku tego roku. Jak wynika z licznych doniesień, zaledwie cztery miesiące później Kanye NFT może stać się rzeczywistością. West złożył w USPTO kilka wniosków o rejestrację znaków towarowych, które dotyczą „niezbywalnych aktywów opartych na blockchainie”, „walut i tokenów” oraz „sklepów internetowych oferujących… sztukę cyfrową”.

Related Reading | Analityk kryptowalutowy mówi, że Cardano, Avalanche i dwa inne mają potencjał, by dobrze sobie radzić w niedźwiedzim trendzie

Solana has seen teases of a booming 'Solana Summer' but has taken a major hit today with the blockchain halted. | Source: SOL-USD on TradingView.com

Ex-OpenSea Exec Faces Federal Charges Over NFT Front-Running

Były szef działu produktu OpenSea, Nate Chastain, był bardzo ceniony przez wielu członków społeczności NFT, ale czeka go szybki upadek z wysokiej półki ponieważ Południowy Dystrykt Nowego Jorku zatrzymał Chastaina i będzie dążył do postawienia mu zarzutów oszustwa kablowego i prania brudnych pieniędzy. Nie byłoby zaskoczeniem, gdyby DoJ chciało agresywnie ścigać te zarzuty, biorąc pod uwagę widoczność Chastaina w społeczności NFT; DoJ twierdzi, że wykorzystał on „poufne informacje o tym, jakie NFT będą prezentowane na stronie głównej OpenSea, w celu osiągnięcia osobistych korzyści finansowych”.

Świeże, miętowe podejście

Pomiędzy goblinami (z poziomem ~7,5 ETH w momencie publikacji) a kryptowalutowymi reakcjami na Twitterze na samą tylko godzinę przestoju OpenSea, chyba tracimy rozum.

Related Reading | LUNA2 notuje straty podczas odbicia rynku, inwestorzy stracili wiarę?

Featured image from Pexels, Charts from TradingView.com
The writer of this content is not associated or affiliated with any of the parties mentioned in this article. This is not financial advice.
Źródło artykułu