Moneta Binance (BNB) wykazała w ostatnich tygodniach znaczną siłę w stosunku do Tethera, utrzymując swój byczy sentyment. Pomimo cofnięcia się rynku, moneta Binance (BNB) pokazała dużą siłę, ale straciła kluczowe wsparcie na poziomie 300 dolarów.(Dane z Binance)

Analiza ceny monety Binance (BNB) na wykresie tygodniowym

Wykres tygodniowy BNB | Źródło: BNBUSDT Na Tradingview.com

Zgodnie z wykresem, cena BNB osiągnęła tygodniowe minimum na poziomie 220 USD; cena BNB szybko odbiła się od tego rejonu do tygodniowego minimum na poziomie 330 USD, ponieważ cena nie jest w stanie wykazać się dużą siłą, aby wznieść się wyżej po odrzuceniu od 337 USD, które stanowiło tygodniowy opór.

Świeca tygodniowa dla BNB zamknęła się z niedźwiedzim sentymentem, a świeca z nowego tygodnia wydaje się być jeszcze bardziej niedźwiedzia.

Akcja cenowa pozostaje słaba; jeśli cena BNB na wykresie tygodniowym utrzyma tę strukturę, może ponownie przetestować tygodniowe wsparcie na poziomie 250 USD.

Aby cena BNB mogła wzrosnąć, musi odzyskać linię trendu byczego, która służy jako wsparcie, a zamknięcie powyżej 300 USD byłoby korzystne dla byków.

Opór tygodniowy dla ceny BNB – 337$.

Tygodniowe wsparcie dla ceny BNB – 250$.

Analiza ceny BNB na wykresie dziennym (1D)

Wykres dzienny BNB | Źródło: BNBUSDT na Tradingview.com

Kurs BNB utrzymuje się powyżej wsparcia linii trendu, co zapobiega spadkom kursu; niedźwiedzie zdołały jednak przełamać wsparcie linii trendu w rejonie 283$.

Cena BNB jest notowana poniżej linii trendu, która działa jako opór dla ceny BNB. Aby cena BNB miała szansę na wzrost, musi odzyskać zakres 300$-320$.

Jeśli cena BNB nie zdoła odzyskać 300-320 USD, wsparcie na poziomie 250 USD będzie dla byków dobrym obszarem do budowania siły i powstrzymania kontynuacji wyprzedaży.

BNB jest obecnie notowany na poziomie 283 USD, tuż poniżej 50 i 200 EMA, które odpowiadają cenom odpowiednio 290 i 280 USD.

Na wykresie dziennym wskaźnik siły względnej (RSI) dla kursu BNB jest powyżej 40, co wskazuje na zlecenia sprzedaży.

Dzienny (1D) opór dla ceny BNB – 290$, 320$.

Dzienne (1D) wsparcie dla ceny BNB – 250$.

Analiza ceny BNB na wykresie czterogodzinnym (4H)

Wykres czterogodzinny BNB | Źródło: BNBUSDT na Tradingview.com

Cena BNB pozostała silna po odrzuceniu poziomu 290$, działającego jako opór. Cena BNB jest notowana tuż poniżej poziomów 50 i 200 EMA, które odpowiadają 295 USD i działają jako opór dla ceny BNB.

BNB utrzymuje się znacznie powyżej rejonu 275 USD, który działa jako wsparcie; jeśli cena utrzyma się powyżej obecnego wsparcia, uniemożliwi to spadek ceny do rejonu 250 USD. Byki odetchnęłyby z ulgą, gdyby cena BNB odzyskała poziom 300 USD.

Opór czterogodzinny (4H) dla ceny BNB – 290$.

Wsparcie 4-godzinne (4H) dla ceny BNB – 275$250$.

Featured Image From Currency, Charts From TradingView.com 


Źródło artykułu