SolanaFM, światowej klasy badacz Blockchain, zabezpieczył rundę finansowania zalążkowego o wartości 4,5 miliona dolarów we współpracy z różnymi wiodącymi firmami venture capital.

Według komunikat prasowyFirma Blockchain współpracuje również z różnymi firmami z branży Web3, aby udostępnić im zestaw interfejsów API.

SolanaFM często oferowała usługi blockchain, które wykraczają poza bycie eksploratorem w ekosystemie Web3. Firma wdraża różne narzędzia technologiczne, które ułatwiają rozwój i działalność firm z sektora usług finansowych oraz firm zajmujących się przestrzeganiem przepisów.

Kwota wygenerowana z rundy finansowania zostanie wykorzystana do rozwoju usług firmy blockchain, a także do poprawy jakości jej siły roboczej.

Runda finansowania zalążkowego została osiągnięta dzięki partnerstwu następujących inwestorów venture capital, Spartan Group, Petrock Capital, Zee Prime i FT capital, wśród wielu innych.

Według oświadczenia, ta runda finansowania została jednak osiągnięta dzięki wpływowi SBI Group’s Digital Asset Opportunity Fund.

Dyrektor generalny SolanaFM, Nicholas Chen, zauważył, że firma szczyci się rozwojem technologii web3, które są uproszczone i z którymi człowiek może łatwo wejść w interakcję. Dodał, że ta podstawowa wartość będzie inspirować każdą modernizację i rozwój, którego firma będzie świadkiem w przyszłości.

Dyrektor operacyjny SolanaFM, Fathurrahman, powiedział, że firma jest podekscytowana faktem, że jej inwestorzy sponsorują tę wizję. Zauważył również, że uzyskane fundusze zostaną wykorzystane do zwiększenia siły roboczej firmy, a także „wsparcia znacznie szybszego cyklu rozwoju i dostarczenia użytkownikom Solany narzędzi do przetwarzania danych ogólnego przeznaczenia, na które zasługują”.

SolanaFM osiągnęła jednak różne postępy w ekosystemie blockchain, w pełni zasługując na całą uwagę, jaką cieszy się ze strony inwestorów.

W grudniu ubiegłego roku firma blockchain pozyskała rozsądny fundusz inwestycyjny, który był prowadzony przez Coinhako i Etherscan. Z powodów najlepiej znanych zaangażowanym stronom, dokładna kwota inwestycji i jej cel pozostają niejasne.

Na początku czerwca, zgodnie ze swoją podstawową wartością, jaką jest innowacyjność, firma ogłosiła wydanie nowej aktualizacji swojego eksploratora.

Źródło obrazu: Shutterstock


Źródło artykułu