TRON, jeden z największych i najpopularniejszych ekosystemów blockchain, ogłosił, że Ankr, a infrastruktura web3 platforma obsługująca ponad 50 blockchainów jest jej nowym partnerem w zakresie zdalnego wywoływania procedur (RPC). Publiczne i premium RPC firmy TRON mogą być teraz dostępne na Ankr, aby tworzyć wywołania żądań i otrzymywać zwroty informacji, które odzwierciedlają wyniki, jakie deweloperzy uzyskują uruchamiając pełny węzeł TRON.

TRON + Ankr

Dzięki integracji, Ankr zapewni geo-dystrybuowany i zdecentralizowany TRON RPC, składający się z wielu niezależnych węzłów blockchain działających na całym świecie, zapewniających niskie opóźnienia i niezawodne połączenia.

TRON RPC firmy Ankr łączy się z portfelami, interfejsami wiersza poleceń lub dApps z blockchainem TRON. Działają one jako posłaniec lub router blockchain, który przekazuje informacje o łańcuchu pomiędzy węzłami, dApps, a ostatecznie użytkownikami końcowymi.

Punkty końcowe TRON RPC są bramą dla deweloperów do bezpośredniego kontaktu z łańcuchem TRON – portalem do efektywnej, zdalnej komunikacji bez konieczności przechodzenia przez DevOps związany z tworzeniem węzłów TRON.

Partnerstwo to rozwiązuje również niektóre problemy, z którymi borykali się programiści, w tym:

  • Eliminuje skomplikowane operacje na węzłach – Publiczne RPC Ankr usunie konieczność konfigurowania węzła TRON przez wielu programistów, eliminując godziny spędzone na budowaniu, kalibrowaniu i naprawianiu problemów z węzłami.
  • Daje dostęp do zaawansowanych narzędzi – Wersja premium Ankr natychmiast daje dostęp do najlepszych narzędzi do szybkiego budowania aplikacji, w tym nieograniczoną liczbę żądań TRON, globalną dystrybucję węzłów, dedykowane punkty końcowe TRON, priorytetowe żądania, API dla programistów oraz możliwości WebSockets (WS).
  • Zasilanie aplikacji i oprogramowania open-source, które potrzebują dostępu do TRON -. Połącz się z klastrem wysokowydajnych węzłów, które przechowują informacje potrzebne do budowania i obsługi dApps z możliwościami łańcucha TRON.
  • Obsługuje sieć TRON -. Ankr wzmocni globalnie sieć TRON, oferując łatwiejszy rozwój i szerszą, zdecentralizowaną infrastrukturę węzłów. Ponadto Ankr będzie zachęcał niezależnych i korporacyjnych operatorów węzłów do dodawania swoich węzłów do load balancera w zamian za tokeny ANKR, dzięki czemu sieć zostanie wzmocniona o dodatkowe węzły TRON.


Źródło artykułu