Reklama

&nbsp

&nbsp

Technologia internetowa przez lata bardzo się rozwinęła. Pierwszą wersją sieci była Web 1.0, która zawierała podstawowe strony internetowe o ograniczonym lub statycznym działaniu. Czasami nazywa się ją siecią tylko do odczytu.

Następnie pojawiła się druga wersja sieci, Web 2.0, która zapewniała bogatsze i bardziej interaktywne doświadczenia użytkowników. Zaangażowała większą liczbę odbiorców i doprowadziła do rozkwitu dzisiejszych platform społecznościowych, takich jak Twitter, Instagram itp. W przeciwieństwie do Web 2, zdominowanej przez scentralizowane platformy takie jak Google, Apple czy Facebook, Web 3 będzie wykorzystywać blockchain, kryptowaluty i NFT, aby przekazać władzę z powrotem społeczności internetowej. Mimo że elementy Web 3.0 są już dostępne, przed nim jeszcze długa droga do pełnej realizacji.

Jednak biorąc pod uwagę rozkwit rynku kryptowalut i zdecentralizowanych aplikacji, rynek ten uosabia większy zakres przyszłości i wyobraźni. W szczególności Web3 staje się fenomenalną szansą na równi z Bitcoinem – kryptowalutą szeroko przyjętą na całym świecie, nawet w rozwijających się społeczeństwach afrykańskich, gdzie odnotowano najszybszy wskaźnik jej przyjęcia. Jednak w ekosystemie Web 3 wciąż jest niewielu graczy, a jeszcze mniej wykorzystuje go do nadzwyczajnego zaangażowania.

Jedną z takich firm jest BIB, która buduje, obsługuje i inwestuje w aplikacje Web 3 za pomocą swojej platformy BIB Meta. Co ciekawe, BIB Meta będzie pierwszą na świecie giełdą z ekosystemem Web3, która będzie zasilana przez token BIB i vice versa. Jest to jedna z jej przewag konkurencyjnych.

Wielu zdecentralizowanym projektom ekologicznym brakuje bezpośredniego dostępu do ruchu i finansowania. Na przykład DeFi, NFT i GameFi są często prowadzone niezależnie w ekosystemie. Kiedy więc użytkownicy angażują się w wyżej wymienione projekty, odbywa się to za pośrednictwem scentralizowanych platform handlowych, ponieważ wpłata i wypłata aktywów są integralną częścią handlu. Procesy te mogą być uciążliwe i wpływać na doświadczenie użytkownika. BIB Meta jest połączony z BIB Exchange, aby zmniejszyć ten stres, dzięki czemu użytkownicy mogą wykonywać wiele czynności w zdecentralizowanym systemie.

Reklama

&nbsp

&nbsp

Kwestia prywatności i bezpieczeństwa zawsze była przedmiotem zainteresowania w Web 2.0. Wiele firm technologicznych, takich jak Google czy Amazon, zostało już oskarżonych o naruszanie prywatności użytkowników w celu ulepszenia swoich produktów. Dobrze jest wiedzieć, że Web3 ma naturalną przewagę w ochronie prywatności użytkowników. Na przykład, BIB Meta Web3 pozwala użytkownikom dołączyć do swojego ekosystemu bez weryfikacji tożsamości. Wszystko, co jest wymagane, to cyfrowy portfel kryptowalutowy, który łączy się z BIB Meta, więc użytkownicy nie muszą ujawniać swoich prywatnych informacji, takich jak adresy e-mail, numery telefonów i inne.

Podobnie jak każda inna cyfrowa innowacja, Web 3 jest podatna na cyberataki. Dlatego też BIB Meta stosuje w swoim działaniu różne podpowiedzi dotyczące bezpieczeństwa, aby chronić zasoby użytkownika, tak aby mógł on z ufnością rozpocząć swoją podróż po Web3 z BIB.

Co ważne, BIB jest orędownikiem konwergencji NFT, DeFi i GameFi, aby rozwiązać problem braku różnorodności w zdecentralizowanym ekosystemie Web3. BIB robi to na wiele sposobów – użytkownicy mogą kupować tokeny BIB w celu wybicia NFT poprzez spalanie tokenów; NFT mogą być łączone w celu podniesienia ich poziomu, a NFT o wysokiej randze może być użyta jako bilet do węzła społecznościowego, w którym użytkownicy mogą stawiać stawki i uzyskiwać atrakcyjne zyski. Ponadto, funkcja GameFi oferuje wielowymiarową rozgrywkę, taką jak przewidywanie meczów, rzuty karne, zawody drużynowe NFT, osiągnięcia w zbieraniu itd.

Podsumowując, BIB Exchange świadczy profesjonalne cyfrowe usługi finansowe dla ponad 2 milionów użytkowników na całym świecie, a średni dzienny przepływ aktywów wynosi ponad 1 miliard USD. BIB z zaangażowaniem pracuje nad tym, aby stać się dla użytkowników terminus a quo, który umożliwi im rozpoczęcie podróży w Web3.

Wszystkie oczy na Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej

Odliczając do rozpoczęcia Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej, Katar będzie gospodarzem światowego showcase’u od 21 listopada do 18 grudnia 2022 roku, co będzie 22. meczem organizacji. Kibice w każdym wieku nie mogą się doczekać, by zobaczyć w akcji swoje ulubione drużyny walczące o mistrzostwo.

Podczas tegorocznego mundialowego hype’u BIB Meta wytyczy drogę dla adopcji Meta-Fi poprzez rozpoczęcie serii niefunkcjonalnych żetonów (NFT) upamiętniających Mistrzostwa Świata FIFA w 2022 roku. NFT są dostępne do bicia, kupowania, sprzedawania i handlu na platformie.

Zgodnie z białą księgą BIB Meta, użytkownicy mogą nabyć serię NFT World Cup 2022 reprezentującą prawdziwych graczy i wystawić ich przeciwko sobie na różne sposoby, aby wygrać zyski – część fantasy sports, część Magic the Gathering, część FIFA Ultimate Team na blockchainie. Co więcej, użyteczność Serii NFT Mistrzostw Świata 2022 stworzonej przez BIB Meta pozwoli użytkownikom połączyć się z globalną społecznością i bezpośrednimi kanałami komunikacji z ulubionymi piłkarzami oraz uzyskać dostęp do ekskluzywnych wydarzeń online i offline.

Subskrybuj kanały mediów społecznościowych BIB Mety, aby być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami!

Twitter: twitter.com/bib_meta

Discord: discord.gg/bibexchange

Kanał Telegram: https://t.me/BIB_Global
Źródło artykułu