Reklama

&nbsp

&nbsp

Ręczny handel kryptowalutami jest trudnym i niebezpiecznym przedsięwzięciem. Nie tylko trzeba wziąć pod uwagę stromą krzywą uczenia się, ale handlowcy często popełniają błędy, którym można było zapobiec. Ponadto, podejmowanie decyzji w handlu jest krytyczne, a narzędzia automatyzacji zyskują na popularności w tym obszarze.

Wady manualnego handlu kryptowalutami

Osoby, które są zainteresowane handlem kryptowalutami, będą musiały zmierzyć się z wysoką krzywą uczenia się. Te skomplikowane rynki prezentują kilka możliwości, jak również pewne ryzyko, z którym nie każdy czuje się komfortowo. Każda decyzja tradera ma konsekwencje, na dobre i na złe, a podejmowanie szybkich decyzji jest krytyczne. Niestety, mając do dyspozycji tysiące rynków i par handlowych, łatwiej jest to powiedzieć niż zrobić.

W świecie bitcoinów ręczny handel jest ryzykownym przedsięwzięciem. Warunki rynkowe mogą ulec zmianie w każdej chwili, a handlowcy nie zawsze mogą dokonać najlepszej opcji w najlepszym czasie. Ponadto, jest zbyt wiele danych do oceny, a warunki rynkowe, nawet po wykonaniu analizy technicznej, mogą unieważnić ostatnie wnioski. W rezultacie, jest to zbyt powszechne dla handlowców, aby stracić pieniądze, a nie zarobić.

Co gorsza, istnieją przerażające historie o traderach tracących duże ilości pieniędzy. Jeden z brytyjskich traderów stracił ostatnio około 300.000 dolarów w handlu ręcznym z powodu jednego kosztownego błędu: braku dokładnego określenia czasu zmiany trendu rynkowego. Pomimo posiadania solidnego, długoterminowego podejścia do zarabiania pieniędzy, wystarczyło tylko gwałtownie skręcić w niedźwiedzią stronę i zaniedbać zlecenia stop-loss, aby całkowicie wymazać konto inwestora.

Reklama

&nbsp

&nbsp

Podczas handlu ręcznego, naturalne jest popełnianie błędów. Użytkownicy muszą oceniać coraz większą liczbę czynników, takich jak różne typy zleceń, warunki rynkowe, rebalansowanie portfela, uwalnianie płynności w odpowiednim czasie i tak dalej. Ręczne zajmowanie się tymi wszystkimi szczegółami jest prawie niemożliwe i naraża użytkownika na duże obciążenie psychiczne. Nic więc dziwnego, że zautomatyzowane rozwiązania zyskują popularność wśród traderów kryptowalut na całym świecie.

Jak uniknąć utraty pieniędzy?

Podczas gdy istnieje wiele sposobów na zautomatyzowanie handlu kryptowalutami, podejście Bitsgap sprawdza wszystkie pola. Stanowi ono połączenie automatyzacji, pomocy opartej na chmurze i zapewnionej realizacji zleceń, nawet jeśli front-end giełdy zamarznie. Ten ostatni punkt jest szczególnie ważny, ponieważ backend giełdy zwykle pozostaje operacyjny, nawet jeśli interfejs użytkownika zostanie przeciążony.

Boty, które działają w oparciu o grid, zapewniają dostęp do zautomatyzowanej natury Bitsgap. Użytkownicy mogą wybrać swoją ulubioną siatkę (lub zakres handlowy), a bot będzie kupował za mniej i sprzedawał za więcej. Każdy rynek, bez względu na to, jak mały, ma potencjał zysku. Ludzie nie mogą reagować wystarczająco szybko, aby zbadać te minutowe luki cenowe w czasie, dlatego handel ręczny nie zapewniłby tych spójnych skromnych nagród.

Co więcej,. Rozwiązanie „Bitsgap może być dostępne z dowolnego urządzenia. Niezależnie od tego, czy handel odbywa się za pośrednictwem komputera, telefonu, tabletu, czy innego urządzenia podłączonego do Internetu, zlecenia będą realizowane w imieniu użytkownika. Boty będą działać 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, dając Ci niezbędny spokój podczas snu.

Jeśli chodzi o realizację zleceń, przerwa w działaniu giełdy nie będzie miała żadnego wpływu na podejście botów do warunków rynkowych. Nawet jeśli front-end jest przepełniony i zamarza, backend giełdy jest z reguły zawsze sprawny. Bitsgap zapewnia, że zlecenia są kierowane bezpośrednio do backendu, utrzymując spójność operacyjną. Co ważniejsze, technika ta umożliwia każdemu osiągnięcie stałych, długoterminowych zysków.

Technologia handlowa Bitsgap jest wykorzystywana przez licznych traderów na całym świecie. W ciągu zaledwie czterech miesięcy, Youtuber poniżej zobaczył 45x wzrost w swoim bogactwie dzięki botowi handlowemu Bitsgap. Jest to wykonalne, aby osiągnąć podobne wyniki z handlem ręcznym, ale będzie to obejmować dużo więcej wysiłku, stresu i ryzyka popełnienia błędów na trasie.

Rozwiązanie Bitsgap’s all-in-one trading automation jest dostępne dla każdego. Posiada również funkcję backtesting, która pozwala użytkownikom zobaczyć, jak ich ustawienia wpływają na ogólną wydajność. Bitsgap nie pobiera żadnych prowizji od transakcji.

Upewnij się, że sprawdzisz m.in. 7-dniowa bezpłatna wersja próbna oraz uaktualnij swój plan odpowiednio!


Źródło artykułu