Platforma handlowa Robinhood uruchamia program prezentów kryptowalutowych, umożliwiając użytkownikom podarowanie kilku kryptowalut, w tym bitcoin, dogecoin, eter, bitcoin cash i litecoin. Podobnie jak w przypadku handlu kryptowalutami, prezenty są wolne od prowizji, a użytkownicy mogą podarować tak mało jak $1 w kryptowalucie.

Robinhood’s Crypto Gifts Program (Program Prezentów Kryptowalutowych)

Robinhood ogłosił w czwartek nadchodzące uruchomienie programu Robinhood Crypto „Cryptocurrency Gifts Program”.

Użytkownicy mogą podarować tak mało, jak 1 $ w kryptowalucie, szczegóły na stronie Robinhood, zauważając, że może to potrwać 3-5 dni, aby fundusz został rozliczony. „Podobnie jak w przypadku handlu kryptowalutami, prezenty są wolne od prowizji”, wyjaśnił Robinhood, dodając:

Kiedy już dostosujesz swój unikalny prezent, możesz wysłać go bezpośrednio do swojej wyjątkowej osoby za pośrednictwem specjalnego linku, który trafi prosto na jej telefon.

Oczekuje się, że program prezentów kryptowalutowych zostanie uruchomiony 22 grudnia. Jednak prezenty kryptowalutowe nie są dostępne w Nevadzie lub na Hawajach, zauważa strona internetowa Robinhood.

„Po wybraniu i potwierdzeniu przez nadawcę żądanej kwoty i kryptowaluty, nadawca jest wyłącznie odpowiedzialny za udostępnienie linku do prezentu, a odbiorca może użyć tego udostępnionego linku, aby zaakceptować prezent” – wyszczególniają warunki prezentów kryptowalutowych Robinhood. Firma dodała:

Po prostu upewnij się, że Twój odbiorca ma konto Robinhood Crypto, aby zaakceptować prezent w ciągu 14 dni. W przypadku prezentów, które nie zostaną zaakceptowane, nie ma się co martwić; nie zostaniesz obciążony, a i tak będziesz mógł się pochwalić, że rozdałeś kryptowaluty na święta.

Robinhood Crypto obecnie obsługuje kupno, sprzedaż i dane rynkowe w czasie rzeczywistym dla bitcoina (BTC), bitcoin cash (BCH), bitcoin sv (BSV), dogecoin (DOGE), ethereum (ETH), ethereum classic (ETC), oraz litecoin (LTC).

Zwolennicy meme kryptowaluta shiba inu mają. złożyli petycję na adres . na Change.org, aby Robinhood wprowadził SHIB na giełdę. Jednakże, Robinhood wcześniej powiedział, że jest w nie spieszy się do notowania kolejnej kryptowaluty.

Robinhood w III kw. przychody oparte na transakcjach wyniósł łącznie 267 milionów dolarów, z czego 51 milionów dolarów pochodziło z handlu kryptowalutami. Ponadto, 40% przychodów z transakcji kryptowalutowych za okres trzech miesięcy zakończony 30 września przypadło na transakcje w dogecoin.

Na początku tego tygodnia Chainalysis ogłosił, że nawiązał współpracę z Robinhood, aby zwiększyć zgodność platformy handlowej przed jej uruchomieniem portfela kryptowalutowego.

Co sądzisz o uruchomieniu przez Robinhood programu prezentów kryptowalutowych? Daj nam znać w sekcji komentarzy poniżej.

Bitcoin News
Polecane, bitcoin prezenty, kryptowaluta prezenty, kryptowaluta prezenty, doge prezenty, dogecoin prezenty, eter prezenty, Robinhood, robinhood uruchamia kryptowaluty prezenty, shib, shiba inu


Źródło artykułu