Założyciel Morgan Report David Morgan przewiduje kryzys podaży srebra i twierdzi, że za dziesięć lat będzie to jedna z najlepszych inwestycji dekady. Jeden z analityków twierdzi jednak, że jeśli metal szlachetny spadnie poniżej 18 dolarów, to „bardzo możliwe, że zobaczymy, jak srebro zostanie całkowicie zdymisjonowane”. W innych wiadomościach z tego tygodnia Federalna Korporacja Ubezpieczeń Depozytów (FDIC) wydała nakaz zaprzestania działalności związanej z kryptowalutami popularnej giełdzie kryptowalutowej FTX US i czterem innym. Wszystko to i więcej w najnowszym przeglądzie tygodnia z Bitcoin.com News.

Bitcoin.com

Od 2015 roku Bitcoin.com jest globalnym liderem we wprowadzaniu nowicjuszy do kryptowalut. Dzięki przystępnym materiałom edukacyjnym, aktualnym i obiektywnym wiadomościom oraz intuicyjnym produktom samoobsługowym, ułatwiamy każdemu kupowanie, wydawanie, handlowanie, inwestowanie, zarabianie i bycie na bieżąco z kryptowalutami i przyszłością finansów.

Kredyty wizerunkowe: Shutterstock, Pixabay, Wiki Commons

Zrzeczenie się odpowiedzialności: Ten artykuł służy wyłącznie celom informacyjnym. Nie stanowi on bezpośredniej oferty ani zachęty do złożenia oferty kupna lub sprzedaży, ani też rekomendacji czy poparcia dla jakichkolwiek produktów, usług czy firm. Bitcoin.com nie udziela porad inwestycyjnych, podatkowych, prawnych ani księgowych. Ani firma, ani autor nie ponoszą odpowiedzialności, bezpośrednio lub pośrednio, za jakiekolwiek szkody lub straty spowodowane lub rzekomo spowodowane przez lub w związku z wykorzystaniem lub poleganiem na jakichkolwiek treściach, towarach lub usługach wymienionych w tym artykule.
Źródło artykułu