Reklama

&nbsp

&nbsp

Token $ROCKET ma przyjemność poinformować społeczność o tym, że 91% przydzielonych tokenów podczas przedsprzedaży zostało wyprzedanych. Przy niedźwiedzim rynku, $ROCKET kontynuuje swoją działalność. Użytkownicy mogą do niego dołączyć poprzez strona przedsprzedaży na ich stronie internetowej.

O Rocketpad

Rocketpad to platforma IDO społeczności zbudowana na blockchainie Cardano, aby umożliwić startupom i nowym firmom pozyskiwanie kapitału na skalowanie działalności w zdecentralizowany i przejrzysty sposób. Rocketpad jest następną generacją platform startowych blockchain, która ma na celu stać się miejscem, w którym szeroka społeczność Cardano może zebrać się, aby sfinansować projekty o wysokim wzroście charakteryzujące się ogromnym potencjałem przyszłego sukcesu.

Mechanika działania $Rocket

$ROCKET jest tokenem użytkowym ROCKETPAD i jego liczne przypadki użycia są zbudowane na Cardano Blockchain, który będzie zasilał ekosystem ROCKETPAD, Token $ROCKET będzie używany jako token subskrypcyjny do poruszania się po naszym Rocketpad IDO Launchpad. Praca launchpada rozpoczyna się od wewnętrznego działu due diligence, który starannie wybiera najbardziej obiecujące i uzasadnione start-upy poszukujące finansowania i umieszcza je na pulpicie nawigacyjnym. Następnie, właściciele tokenów IDO (które są dystrybuowane do posiadaczy $ROCKET) będą mogli głosować na projekty, które ich zdaniem mają potencjał, aby zakwalifikować się do IDO na naszej platformie.

Reklama

&nbsp

&nbsp

Rocketpad differentia to pięciowymiarowy system poziomów, który ma na celu przypisanie alokacji do każdego poziomu (czytaj więcej o poziomach poziomów tutaj). Tak więc, przy użyciu tokenów zarządzania i zaawansowanego systemu poziomów, platforma znalazła rozwiązanie, aby zmotywować i nagrodzić wszystkich posiadaczy tokenów $Rocket w sposób, który obejmuje wszystkich, którzy posiadają token, usuwając w ten sposób bariery wejścia na rynek kryptowalut. Platforma Rocketpad IDO cieszy się gwałtownym wzrostem popularności, ponieważ naprawiła wszystkie takie wady istniejących launchpadów i zapewniła społeczności przejrzysty system pozwalający na demokratyczne zatwierdzanie start-upów.

Proces przedsprzedaży

Popularność platformy ROCKETPAD i jej rodzimego tokena można bardzo dobrze zrozumieć z faktu, że sprzedaż seed zakończyła się przedwcześnie, podczas gdy soft cap (ustalony na poziomie 75% alokacji przedsprzedażowej) został już osiągnięty w wielkim stylu.

Jak na razie sprzedaż szybko zmierza w kierunku dobicia do hard cap (ustalonego na 22,5 mln tokenów $ROCKET równoważnych 300.000 $ADA po cenie 1 ADA = 75 $ROCKET).

Platforma jest oparta na Cardano, a $ROCKET jest tokenem natywnym Cardano, więc użytkownicy mogą uczestniczyć wysyłając ADA na adres sprzedaży nasion za pomocą dowolnych portfeli Cardano Supported, które obejmują, ale nie ograniczają się do następujących:

  • Yoroi Wallet
  • Portfel „Adalite
  • Portfel Daedalus
  • Nami Wallet

Strona www: https://rocketpad.community/


Źródło artykułu