Reklama

&nbsp

&nbsp

Freedom Protocol, agregator wolności finansowej i niezależności w branży kryptowalutowej, jest protokołem DeFi 3.0 auto-stackingu i automatycznego naliczania odsetek, który działa w łańcuchu BNB i wypłaca dochód swoim posiadaczom nagród w $FP i $BUSD.

The Protokół Finansowy team wprowadził już swój własny token $FP, który został już pomyślnie skontrolowany przez TechRate, wiodącą firmę audytorską, i przygotowuje się do wprowadzenia $FP do sieci Binance Smart Chain.

Token $FP znajduje się obecnie na etapie Presale (więcej na ten temat powiemy nieco później). Po przejściu Presale Finance Protocol zaoferuje dzienną stopę procentową w wysokości 2,53% i automatycznie zwiększy stałą kwotę do 907 032,14% rocznie dla wszystkich posiadaczy. Po prostu trzymaj $FP i patrz, jak w ciągu roku z 1 000 dolarów robi się 9 070 321,40 dolarów. Wspierany przez nasz innowacyjny algorytm LIM wykorzystujący automatyczny buyback & burn do podtrzymania ceny*.

W jaki sposób Finance Protocol zapewni 907 032,14 APY?

Gdy podaż pary FP/BNB wynosi 2,528% całej podaży, Finance Protocol wdrożył kompleksowy system RIF do swojego systemu automatycznego stakowania, który wykorzystuje prowizję generowaną z dziennego wolumenu obrotu do utrzymania nagród za stakowanie.

Reklama

&nbsp

&nbsp

Jeśli dzienny całkowity zysk z transakcji wysłany do RIF jest mniejszy niż dzienny ROI posiadaczy, pieniądze ze Skarbca są dodawane jako zwiększenie płynności, aby wyrównać różnicę.

Próg swapowy będzie w stanie wypełnić wartość dodatnią uzyskaną przez Rebase Rewards, jeśli dzienny całkowity zysk z obrotu przekazywany do RIF będzie większy niż dzienny ROI posiadaczy.

Fundusz Ubezpieczeń od Ryzyka (RIF)

RIF wykorzystuje algorytm, który jest wspierany przez część opłat transakcyjnych: 5% z każdego zakupu i 5% z każdej sprzedaży tokenów, które są gromadzone w portfelu.

Dlatego nagrody za staking, które są rozdzielane co 1 minutę w tempie 0.0017338%, są wspierane przez parametr RIF, który zapewnia wysokie i stabilne oprocentowanie dla posiadaczy tokenów $FP.

RIF zapewnia posiadaczom bezpieczeństwo od:

– nagły krach na rynku

– długoterminowa stabilność i przyszły wzrost Protokołu Finansowego

– minimalne ryzyko obniżenia ceny

Protokół Finansowy Sprzedaż Prywatna

Private Sale to kluczowe wydarzenie dla inwestorów przed wprowadzeniem tokena $FP na rynek i notowaniem na PancakeSwap. Każdy inwestor ma możliwość zainwestowania od 1 BNB do 50 BNB po cenie 0,35$ za token. Cena $FP podczas notowania będzie wynosić 0,5$. Każdy inwestor będzie miał również szansę wygrać sportowego Lamborgini Aventador, a zwycięzca zostanie wybrany losowo. Każdy z Was może stać się właścicielem tego sportowego samochodu, bo Protokół Finansowy to wolność i pełna niezależność finansowa!


Disclaimer: To jest artykuł sponsorowany i poglądy w nim zawarte nie są poglądami ZyCrypto, ani nie należy ich przypisywać ZyCrypto. Czytelnicy powinni przeprowadzić własne, niezależne badania przed podjęciem jakichkolwiek działań związanych z firmą, produktem lub projektem wspomnianym w tym artykule.


Źródło artykułu