Zapoznaj się z podsumowaniem, zanim zaczniemy przedstawiać kompleksową prognozę cenową PancakeSwap. PancakeSwap odciska swoje piętno na technologicznej i praktycznej przestrzeni DeFi eco, promując wygodę i optymizm, jednocześnie ułatwiając życie konsumentom. PancakeSwap działa na zdecentralizowanej giełdzie z automatycznym animatorem rynku (AMM), odbiegając od tradycyjnych kryptowalut. PancakeSwap ma wyraźną zaletę dostarczania płynności prosto od dostawców płynności dzięki połączeniu z Ethereum i możliwości korzystania z dwóch dostawców płynności (LP). W pewnym sensie sprzyja to przejrzystości poprzez całkowite usunięcie pośredników lub zezwoleń.

Czym jest PancakeSwap (CAKE)?

PancakeSwap to zdecentralizowana giełda do handlu monetami BEP-20. PancakeSwap wykorzystuje model automatycznego animatora rynku (AMM). Oznacza to, że chociaż strona pozwala na handel cyfrowymi aktywami, nie ma księgi zamówień, w której mógłbyś się dopasować do innych użytkowników. Zamiast tego handluje się z pulą płynności. Pieniądze innych użytkowników zasilają tę pulę. Wpłacają je do puli w zamian za tokeny dostawcy płynności (LP). Używając tych tokenów, mogą odzyskać swój udział i ułamek prowizji za handel. Podsumowując, możesz wymienić tokeny BEP-20 lub dodać płynność, aby zwiększyć swój potencjał zarobkowy.

Przewidywania cenowe PancakeSwap: 2022-2026

Według ostatnich prognoz dotyczących cen kryptowalut, większość fiatów i kryptowalut miała ten sam negatywny wynik z powodu problemu z płynnością podczas epidemii. Wielu klientów wciąż oczekuje na ostateczną walkę tytanów i zastanawia się, czy rzeczywiście warto zainwestować w PancakeSwap. Mimo że moneta CAKE wykazała się znakomitymi, trwałymi wynikami w ciągu ostatniego roku na podstawie danych historycznych, wielu bystrych inwestorów uważa, że hossa może być jeszcze daleka. Dla porównania, pozostali mają zupełnie inne argumenty. Poniższy wykres przedstawia poprzednie wyniki:

Przewidywanie ceny NaleśnikówSwap

Prognoza ceny PancakeSwap 2022

CAKE, który zaczął się spóźniać zaledwie rok temu, miał byczy trend w 2021 roku i będzie kontynuował jazdę na falach wiadomości w 2022 roku. Zgodnie z przewidywaniami PancakeSwap cena CAKE może wzrosnąć w latach 2022-2023, osiągając bardziej znaczący punkt szacowany na 11,5$, z potencjalną korektą do października 2022. Cena maksymalna wyniesie 11,5 USD, a średnia 10,8 USD.

Prognoza cenowa PancakeSwap na rok 2023

Według analizy technicznej PancakeSwap i naszego badania, średni koszt wyniesie 12,5$, co jest najwyższym kosztem w porównaniu z obecną ceną. Zgodnie z prognozą 2023 PancakeSwap może napotkać na opór. Nie da się jednak przewidzieć z absolutną precyzją, czy kolejne trzy lata będą okresem rozkwitu ceny CAKE. Cena PancakeSwap (CAKE) jest znana z tego, że jest odporna i stabilna, a stan gospodarki światowej może mieć na nią wpływ.

Prognoza ceny PancakeSwap na rok 2024

Niektórzy eksperci uważają, że w tym czasie może nastąpić korekta ceny, która w 2024 roku wyniesie około 17,5$. Typowy koszt może wynieść 13,5 USD. W związku z tym perspektywy CAKE są jaśniejsze niż innych monet, ponieważ stara się ona osiągnąć swoje futurystyczne cele.

Prognoza ceny PancakeSwap na rok 2025

CAKE jest na misji, aby pozostawić niezwykłe wrażenie na tym ekosystemie po zrewolucjonizowaniu całej globalnej strony transakcji. Zgodnie z konkretnymi przewidywaniami dla CAKE w 2025 roku, akcje znajdą się na rynku byka. Cena PancakeSwap może potencjalnie osiągnąć rekordowy poziom 20 dolarów. Zgodnie z prognozami PancakeSwap wydaje się, że firma dąży obecnie do pobicia rekordu, umacniając swoją pozycję i wykazując się konsekwencją.

Interesujące będzie obserwowanie, w jaki sposób górnictwo przyciąga uwagę rządów na całym świecie i czy zgadzają się one, że ten składnik rynku kryptowalutowego ma taką samą wartość jak inne cenne monety i aktywa, takie jak złoto, pod względem doradztwa inwestycyjnego.

Wszyscy eksperci finansowi i kryptowalutowi z branży wspierają wartość PancakeSwap, ponieważ wykazuje ona tak wielki potencjał. Szczerze wierzą, że wsparty solidnym fundamentem algorytmicznym i niezawodnym działaniem. CAKE może być doskonałym wyborem inwestycji finansowej tylko wtedy, gdy zainwestuje się w odpowiednim czasie i przy użyciu odpowiedniego miernika ceny.

Prognoza ceny PancakeSwap na rok 2026

Analiza techniczna sugeruje, że biorąc pod uwagę liczne aktualizacje, które miały miejsce w tym roku, powinien nastąpić byczy ruch cenowy, który spowoduje, że PancakeSwap (CAKE) będzie osiągał cenę minimalną 22$ na pewno przez następne pięć lat. Dla traderów i inwestorów indywidualnych powinna to być przekonująca prognoza cenowa, aby wpłacić pieniądze do kasy PancakeSwap.

Inwestować w CAKE czy nie?

Oczekuje się, że przyszłość monety będzie dość jasna w obecnym środowisku finansowym. Na rynku kryptowalut cena tokena PancakeSwap wynosi obecnie 3$. Cena tokena PancakeSwap z pewnością wzrośnie w tym roku, a jego przyszłość będzie obiecująca, jeśli oddani inwestorzy utrzymają swoją niezachwianą wiarę w walutę CAKE.

Według prognoz cenowych Coin’s kid, cena PancakeSwap (CAKE) wyniesie około 11,18$ na początku grudnia 2022 roku. Cena minimalna na grudzień 2022 roku to 9,28$, a cena maksymalna to 12,19$. W grudniu 2022 roku typowy koszt PancakeSwap wynosi 15,46 USD. Prognoza ceny dla CAKE na grudzień 2022 to 14,93$.


Źródło artykułu