Nadchodzące webinaria z Karthikiem Subramanianem :

Data: 03 sierpnia 2022 | 05:00 PM IST
Ustaw teraz przypomnienie

O Karthik Subramanian

Mam ponad 20 lat doświadczenia w branży finansowej i walutowej, a naturalna kolej rzeczy sprawiła, że w tym momencie trafiłem do przestrzeni blockchain i kryptowalut. W Tradali specjalizujemy się w opracowywaniu rozwiązań blockchain dla firm i biznesu. Zrobiliśmy już wszystko – od opracowania protokołów, przez współpracę z giełdami, po pomoc firmom w wejściu na blockchain. Głęboka pasja do robienia czegoś nowego i innowacyjnego pomogła mi rozwinąć się z czasów, gdy pracowałem na komputerze typu mainframe, do rewolucji blockchain, na którą właśnie patrzymy.

Pisanie to moja pasja, która doprowadziła mnie do współpracy z wieloma głównymi portalami informacyjnymi o rynku walutowym i kryptowalutach na całym świecie, co doprowadziło do wzbogacenia mojego zrozumienia i wiedzy w tych dziedzinach, a w rezultacie nauczyłem się kochać to jeszcze bardziej.

Co Karthik Subramanian sądzi o obecnym rynku kryptowalut?

Obecna zima na rynku kryptowalut jest częścią większego cyklu byków i niedźwiedzi, który ma miejsce co kilka lat. Nie jest to nic nowego i jest to cecha charakterystyczna wszystkich rozwijających się rynków, w tym cyklu boom-bust w handlu elektronicznym, który miał miejsce kilka dekad temu. Ta zima pomoże pozbyć się słabszych rąk, a także pomoże inwestorom i traderom podwoić wysiłki i sprawi, że lepiej zrozumieją tę przestrzeń w oczekiwaniu na kolejny cykl.

Jak uczestniczysz w rozwoju ekosystemu Crypto/Blockchain/Nft/Metaverse/Web 3.0?

Poprzez kontynuowanie organizowania meetupów i wydarzeń, sponsorowanie ich, spotykanie się ze studentami na ich uczelniach i wykorzystywanie tej okazji do kontynuowania i budowania

O BuyUcoin:

BuyUcoin to wiodąca giełda kryptowalut w Indiach, działająca od 2016 roku. Giełda kryptowalutowa z siedzibą w Delhi obsługuje obecnie ponad 1M użytkowników i obsługuje ponad 500M$ transakcji na aktywach cyfrowych. Z ponad 10 lak klientami, którzy ręczą za łatwość, z jaką BuyUcoin umożliwia handel aktywami cyfrowymi, jesteśmy na misji „Przynieść kryptowalutę miliardowi Hindusów”.

Platforma pozwala użytkownikom kupować, sprzedawać, handlować i przechowywać wiele aktywów cyfrowych, takich jak Bitcoin, Ethereum, Ripple, Litecoin i Stellar oraz wiele innych, korzystając z zaawansowanych usług bankowości błyskawicznej. BuyUcoin stosuje najlepsze w branży rozwiązania oparte na Blockchain do transakcji kryptowalutowych wraz z automatycznymi funkcjami KYC/AML, aby zapewnić bezpieczne i łatwe doświadczenie w handlu kryptowalutami.

Strona internetowa: https://www.buyucoin.com
Branża: Rynkowe platformy internetowe
Wielkość firmy: 11-50 pracowników
Założona: 2016
Specjalizacje: Bitcoin, Kryptowaluta, Blockchain, Inwestycje, Finanse, E-commerce, Marketplace, Giełda kryptowalut, On-Ramps, Giełda finansowa, Kryptowaluta, Portfel, De-Fi, Przekaz, Wirtualny handel, Handel i Decentralizacja


Źródło artykułu