Rozpoczyna się nowa era kryptowalut, a na horyzoncie widać masową adopcję zarówno przez instytucje, jak i osoby prywatne, Ryoshis Vision ($RYOSHI) przyjmuje rewolucyjne podejście do stworzenia rozwiązania protokołu spalania dla ekosystemu Shiba Inu. Ale czym dokładnie jest Ryoshis Vision i w jaki sposób zamieni Twoje spalone Shiba Inu (burntSHIB) w dochód pasywny? Tutaj skupimy się na pierwszym pytaniu: Czym dokładnie jest Ryoshis Vision?

Z planami przekształcenia się w zdecentralizowaną autonomiczną organizację (DAO), Ryoshis Vision ma na celu zakłócenie sektora rozrywki i technologii poprzez tworzenie ofert, które przyniosą korzyści artystom, twórcom, graczom i wielu innym podmiotom w różnych sektorach. Niektóre z branż, dla których tworzone są narzędzia, to muzyka, gry, sztuka i design.

Założyciel wszechświata Shiba, posługujący się pseudonimem Ryoshi, miał wizję stworzenia całkowicie zdecentralizowanego ekosystemu finansowego, który przekształciłby zwykłe finanse w system monetarny będący w 100% własnością społeczności, a jednocześnie pozbawiony centralnego podmiotu sterującego. Ten eksperyment byłby w zasadzie dla ludzi i zarządzany przez ludzi. Projekt Ryoshis Vision Token został stworzony, aby spełnić tę wizję.

Trzy najważniejsze pragnienia związane z tokenem Ryoshis Vision to:
1. Tworzenie inicjatyw i projektów opartych na społeczności, które są zgodne z ich podstawowymi wartościami. 2. Motywowanie posiadaczy poprzez deflacyjną tokenomikę i wbudowane mechanizmy spalania.
3. Zachęcanie społeczności do głosowania i uczestniczenia w podejmowaniu decyzji w projekcie (DAO).

Jak to bywa w przestrzeni kryptowalutowej, większość tokenów ma przedsprzedaż przed startem i przydziela tokeny członkom najlepszych grup. $RYOSHI miał inne podejście – to, co dziś nazywamy uczciwym startem. Kiedy 7 sierpnia 2021 roku token pojawił się na blockchainie Ethereum, nie było przedsprzedaży, nie przydzielono żadnych tokenów żadnemu członkowi zespołu i nie oferowano żadnych ekskluzywnych korzyści. Zamiast tego Wizja Ryoshisa skupiała się na wprowadzeniu na rynek kierowanym przez społeczność, co przyniosłoby korzyści wszystkim inwestorom, dużym i małym.

Przedsięwzięcie zapewniało pasywny zarobek wszystkim, przekazując 1% wszystkich transakcji posiadaczom xSHIB, którzy założyli staki na Shibaswap. Kolejny 1% z każdej transakcji kupna, sprzedaży lub transferu jest odliczany i na zawsze wypalany na adres portfela $SHIB. Aby zagwarantować stale rosnący poziom cen, token $RYOSHI ma domyślnie charakter deflacyjny.

Ryoshis Vision spalił 100% swoich początkowych tokenów LP, czyniąc je nieodzyskiwalnymi i ostatecznie bezpieczniejszymi do inwestowania i HODLowania. Co więcej, połowa całej podaży $RYOSHI została spalona do $SHIB w momencie startu. Ten portfel jest dodatkowo miejscem, do którego trafia 1% na transakcję $RYOSHI. W chwili obecnej adres burn przekroczył 50% własności całej podaży.

Ekosystem Ryoshis Vision został również zaprojektowany tak, by chronić przed botami kanapowymi za pomocą i przy użyciu inteligentnych kontraktów. Ryoshis Vision jest głęboko przekonane, że te boty nie wnoszą nic do społeczności, a wręcz przeciwnie – szkodzą jej poprzez manipulowanie cenami i drenaż środków. W odpowiedzi na boty kanapkowe inteligentne kontrakty mają wbudowaną ochronę, która zezwala na tylko jedną transakcję w jednym bloku na portfel, co powstrzymuje działania takich botów. Dzięki tym środkom wysiłki kilku użytkowników nie będą w stanie manipulować cenami.

Zespół Ryoshis Vision stworzył przewodnik zakupu (dostępny w języku angielskim, hiszpańskim i chińskim), który szczegółowo wyjaśnia metodę zakupu $RYOSHI. Token można kupić zarówno na Shibaswap, jak i na Uniswap. Zatwierdzony poślizg wynosi 2,5%.


Źródło artykułu