Przed rozpoczęciem inwestowania w altcoiny, należy dowiedzieć się więcej na temat projektu whitepaper, dostawa oraz zapotrzebowanie analityka, zespół i interesariusze projektu. Obecnie, Polkadot oraz Polygon są znane z tego, że mają znacznie wyższą aktywność rozwojową w porównaniu do innych altcoinów. Weterani z całego kryptowalutowego świata odnoszą się do powyższych protokołów jako najlepszych możliwości HODL. na długi okres czasu.

Spotlight On Polygon!

MATIC firmy Polygon był jednym z najbardziej eksplorowanych tokenów przez traderów w ostatnim czasie. Mimo, że projekt doświadczył cofnięcia o 35% od 2022 roku wciąż rośnie o 3,597.5% year-to-date. Projekt zdołał utrzymać swoją wartość znacznie powyżej $1.5 pomimo krachu na rynku.

Cykl wzrostu w 2021 roku podpowiada jej przyszły potencjał i podejmuje ona wystarczająco dużo inicjatyw, aby osiągnąć nowe kamienie milowe. Ostatnio, YouTube’s head Ryan Wattz przejął CEO stanowisko w Polygon Studios. W ślad za newsem, Cena MATIC’a reakcja była świetna, gdzie cieszył się wybiciem na $1.34 chugging up to $1.764 w zaledwie 24 godziny.

Ryan Wattz przez ponad siedem lat był szefem działu gier w YouTube. Stąd też można spodziewać się ogromnego wzrostu w sektorze gier na Polygonie. Sukcesywnie, zgodnie z doniesieniami, platforma planuje zainwestować ponad 100 milionów dolarów w projekty mające na celu pobudzenie zdecentralizowanych gier.

Platforma planuje napędzić większy ruch na swojej NFT protokoły oraz zbudować sieć Polygon jako kwalifikowany blockchain dla Web 3 transakcje. Dlatego też jest to jedna z najlepszych opcji dla HODL na dłuższą metę.

Polkadot nie jest już tak odległy od światła reflektorów!

Polkadot’s DOT cena odnotowała w 2021 roku przerażający wzrost. Pomimo ciężkiego krachu na rynku, cena projekt jest nadal w zyskach z 3.1% year-to-date. Protokół sharded tworzy podstawy, które ułatwiają współpracę platform blockchain. Protokół open-source służy trzem konkretnym celom, zarządzaniu siecią, tyczeniu i interoperacyjności.

Co ciekawe, Polkadot jest obecnie drugim największym łańcuchem pod względem aktywności deweloperskiej po ekosystemie Ethereum. Pierwszym zwycięzcą konkursu pn. Aukcje parachainowe Polkadota Moonbeam zrealizował drugą fazę startu. W związku z tym, że kolejni zwycięzcy czekają w kolejce do zakończenia swojego startu na DOT ekosystem, platforma jest optymistycznie nastawiona do przyciągania większej ilości kapitału ludzkiego. Jest to więc jedno z obiecujących aktywów do inwestowania.

Zbiorczo, Polkadot oraz Polygon wydają się być najlepszymi monetami do zakupu w tym niedźwiedzim sezonie. Dwa z tych projektów posiadają chwalebne cechy i ściśle współpracują nad rozwojem bardziej futurystycznych aspektów, takich jak gry i interoperacyjność.


Źródło artykułu