Nie było dobrze dla Ripple, ponieważ pozew sądowy rozszerza się obficie w ciągu ostatnich 18-20 miesięcy. Co więcej, zwijające się nastroje rynkowe nie zdołały wywołać żadnego byczego impulsu w aktywie. Podczas gdy aktywa poruszają się na tonącym statku, przecieki kryptowalutowe bezpośrednio lub pośrednio spychają aktywa w głębokie niedźwiedzie morze.

W ostatniej aktualizacji Crypto Leaks, firma prawnicza, której celem jest obrona uczciwych społeczności kryptowalutowych poprzez ujawnianie korupcji, oszustw itp. poinformowała, że dyrektor generalny Ripple Brad Gardlinghouse zainwestował w firmę tylko po to, by zająć się Pozew Ripple vs SEC wyniki.

Jak wynika z doniesień, Kyle Roche, założyciel Crypto Leaks, założył firmę Roche Freedman i współpracował z Ava Labs. Byli oni również blisko związani z kancelarią Boies Schiller Flexner, która broni Ripple w toczącym się procesie.

Raport stwierdza ponadto, że Brad został poproszony o zostanie anielskim inwestorem firmy, co zostało przyjęte. Dyrektor generalny odrzuca jednak te doniesienia i nie chce komentować prawdziwości tych zarzutów.

Przed Ripple, Crypto Leaks uderzyło w Ava Labs, wysuwając przeciwko niej szereg zarzutów. Jednak wiele osób poparło Ripple i zakwestionowało raport Crypto Leaks. Wcześniej platforma twierdziła, że Ava Labs chciała, aby Crypto Leaks zajęło się wszystkimi jej konkurentami. Jednak cena AVAX spadła o ponad 11% po tym, jak samozwańczy informator ujawnił swoje ustalenia.

W związku z tym, choć wydaje się, że uwaga została przeniesiona na Ripple, cena XRP również wydaje się zagrożona. Strona Cena XRP nie zdołała pokonać dolnego wsparcia na poziomie 0,3256$ i znacznie się obniżyła. Podczas gdy niedźwiedzia formacja prześladuje rajd ceny Ripple (XRP), w najbliższych dniach pojawia się możliwość wyznaczenia nowych minimów poniżej 0,3 USD.

Czy ten artykuł był pomocny?


Źródło artykułu