Metrika, platforma inteligencji operacyjnej dla sieci blockchain i distributed ledger, ogłosiła dziś współpracę z Hedera, aby zapewnić lepszą widoczność i przejrzystość dla różnych aplikacji w całym ekosystemie sieciowym firmy.

Strona Ekosystem sieciowy Hedera będzie miał teraz dostęp do platformy monitorowania i analizy blockchaina i technologii rozproszonych ksiąg (DLT) firmy Metrika, oferując społeczności niezrównane wskaźniki on-ledger i wgląd w wydajność sieci w dowolnym momencie.

Hedera to publiczna gra typu proof-of-stake. sieć DLT do budowania i wdrażania zdecentralizowanych aplikacji. Twórcy aplikacji opartych na Hederze będą mieli teraz dostęp do zaawansowanych metryk Metriki dotyczących wolumenu transakcji, czasu do ostatecznej konsensusu, wzrostu liczby kont oraz tablic liderów w zakresie korzystania z usług sieci Hedera, takich jak zarządzanie zamiennymi i niezmiennymi tokenami oraz interakcje z inteligentnymi kontraktami.

Metrika’s dashboards zapewniają deweloperom całościowy wgląd w zdrowie operacyjne księgi, pozwalając im upewnić się, że ich aplikacje działają na wysokim poziomie wydajności i odporności – jednocześnie gwarantując poziom przejrzystości, który zachęca do ogólnego przyjęcia Hedery.

„Zapewnienie zaufania operacyjnego jest kluczowe dla misji Hedery, jaką jest stworzenie publicznej sieci dla każdego. Pulpity sieciowe Metriki są integralną częścią naszego zaangażowania w to, by Hedera stała się domem dla szybkich, uczciwych i bezpiecznych aplikacji, którym można zaufać. W trakcie realizacji tej misji platforma Metrika zapewni niezbędny wgląd w sieć Hedery, umożliwiając programistom i operatorom węzłów pełne wykorzystanie ich potencjału w naszym ekosystemie.”
– Alex Popowycz, Chief Information Officer w Hedera

Metrika została założona w Cambridge, w stanie Massachusetts, z głębokiego zaangażowania w uczynienie sieci blockchain niezawodnymi w miarę ich skalowania dla potrzeb web3. Metrika współpracuje obecnie z wiodącymi ekosystemami blockchain i grupami branżowymi, takimi jak Algorand, Algorand Foundation, Dapper Labs, Flow Foundation, Axelar, IDB Lab, LACChain, Blockdaemon, Hyperledger Besu, ConsenSys, ConsenSys Quorum, Blockchain Association, Global Blockchain Business Council i innymi.

„Cieszymy się, że możemy wspierać Hederę w jej dążeniu do przejrzystości, a w szczególności w jej staraniach, aby aktywność, status i ogólna kondycja sieci były dostępne dla deweloperów i członków społeczności w jak największym stopniu. Te użyteczne informacje na temat stanu sieci Hedera będą miały kluczowe znaczenie dla skalowania i rozpowszechniania sieci.”
– Nikos Andrikogiannopoulos, CEO Metriki


Źródło artykułu