Fireblocks, dostawca usług związanych z aktywami blockchain i przechowywania kryptowalut technologia, ogłosiła dziś, że zintegrowała Tokeny ze swoją platformą.

Integracja umożliwi klientom Fireblocks wybijanie i zarządzanie tokenami z uprawnieniami, takimi jak cyfrowe papiery wartościowe, stablecoiny i programy lojalnościowe w aplikacjach, sieciach płatności i nie tylko.

Teraz, z pakietem produktów Tokeny podkreślonym przez transfer tokenów, rozliczenie i opiekę Fireblocks technologiaklienci będą mogli szybko wdrożyć i wydać zgodny tokeny bezpieczeństwa ERC-3643 na Ethereum i szybkim, efektywnym kosztowo blockchainie Polygon.

„Dzięki tej współpracy zamierzamy odpowiedzieć na pytanie 'kupić czy zbudować’ dla większości instytucji finansowych, które modernizują swoje aktywa i wprowadzają je na łańcuch. Poprzez zastosowanie zaufania, zgodności i kontroli na hiperwydajnej infrastrukturze, będziemy w stanie odblokować znaczące postępy w zarządzaniu i płynności nowych instrumentów finansowych.”
– Luc Falempin, CEO w Tokeny

Wraz z Tokeny, Fireblocks dostarczy bezpieczne i zgodne z przepisami rozwiązanie „pod klucz” dla firm i instytucji finansowych do emisji, zarządzania, przechowywania i transferu tokenizowanych papierów wartościowych.

„Ponieważ instytucje finansowe zaczynają odkrywać świat produktów tokenizowanych, jesteśmy podekscytowani możliwością integracji oferty Tokeny na naszej platformie”.
– Michael Shaulov, CEO & Co-Founder w Fireblocks


Źródło artykułu