CEO firmy świadczącej usługi finansowe deVere Group Nigel Green mówi, że jego zdaniem Cardano (ADA) wybije się na nowe maksima w 2022 roku.

W a oświadczenie, Green mówi, że cena ADA gwałtownie rośnie z powodu podniecenia związanego z uruchomieniem SundaeSwap, pierwsza zdecentralizowana giełda (DEX) kiedykolwiek zbudowana na Cardano.

Z niskiego poziomu 1,11 USD w dniu 11 stycznia, siódma co do wielkości kryptowaluta pod względem kapitalizacji rynkowej wzrosła o 44% do 1,60 USD w dniu 18 stycznia.

„Głównym powodem, dla którego Cardano dramatycznie skoczyło w cenie w ciągu ostatniego tygodnia, jest entuzjazm wokół dzisiejszej premiery SundaeSwap, która wykorzysta jego pionierską bazową technologię blockchain.”

Green jest optymistą, że ADA uderzy w nowy wszech czasów w tym roku, ponieważ platforma inteligentnych kontraktów wchodzi w fazę Basho, trzeci etap pięciu dobrze zdefiniowanych faz rozwoju Cardano, mających na celu poprawę skalowalności i interoperacyjności sieci.

„Jestem przekonany, że zobaczymy Cardano trafiające na świeże rekordy wszech czasów przed końcem roku, ponieważ aktualizacje po prostu nie przestają przychodzić.

Nieuchronnie, będzie to ekscytować inwestorów, którzy prawdopodobnie zwiększą swoją ekspozycję na kryptowalutę, znacznie napędzając jej cenę.”

Green twierdzi, że ADA ostatecznie zje udział w rynku wiodących aktywów kryptowalutowych Ethereum (ETH) oraz Bitcoin (BTC).

„Cardano osiągnie pełnoletność w 2022 roku i możemy się spodziewać, że jego cena gwałtownie wzrośnie i odbierze więcej udziałów w rynku kryptowalutowym rywalom, w tym Ethereum”.

ADA prawie uderzył w $3,00 w 2021 roku i jest wart $1,24 w czasie pisania.

Sprawdź Price Action

Don’t Miss a Beat – Subskrybuj aby otrzymywać kryptowalutowe alerty e-mail dostarczane bezpośrednio do Twojej skrzynki odbiorczej

Śledź nas na Twitter, Facebook oraz Telegram

Surf The Daily Hodl Mix

&nbsp

Sprawdź najnowsze nagłówki wiadomości

Disclaimer: Opinie wyrażone na The Daily Hodl nie są poradami inwestycyjnymi. Inwestorzy powinni dołożyć należytej staranności przed dokonaniem jakichkolwiek inwestycji wysokiego ryzyka w Bitcoin, kryptowaluty lub aktywa cyfrowe. Należy pamiętać, że twoje transfery i transakcje są na własne ryzyko, a wszelkie straty, które możesz ponieść, są na twoją odpowiedzialność. The Daily Hodl nie zaleca kupna lub sprzedaży jakichkolwiek kryptowalut lub aktywów cyfrowych, ani nie jest doradcą inwestycyjnym. Należy pamiętać, że The Daily Hodl uczestniczy w marketingu afiliacyjnym.

Featured Image: Shutterstock/MoVille
Źródło