Net Savings Link, Inc.. (OTC Pink: NSAV), firma zajmująca się technologią kryptowalut, blockchain i aktywów cyfrowych, ogłosiła dziś uruchomienie rewolucyjnego programu tokenizacji, notowań i blockchain. Spółka wykorzysta swoje ogromne zasoby w dziedzinie kryptowalut i blockchain, aby pomóc firmom w tokenizacji ich aktywów i wprowadzeniu blockchain do ich działalności. NSAV będzie się koncentrować na firmach publicznych jako swoich głównych klientach, ale będzie również akceptować firmy prywatne na wybranych zasadach.

Chociaż NSAV jest obecnie dostawcą usług w zakresie aktywów cyfrowych, kryptowalut i blockchain, zarząd uważa, że rozszerzenie naszej działalności jako dostawcy usług będzie nadal zwiększać przychody Spółki poprzez wykorzystanie stale rosnącego popytu w sektorze kryptowalut i blockchain. Dodatkowo, zarząd uważa, że rozszerzenie działalności NSAV o część usługową będzie działać jako zabezpieczenie, biorąc pod uwagę obecną niestabilność rynku kryptowalut.

Po zaangażowaniu przez klienta, NSAV stworzy token lub monetę dla jego firmy, albo w formie tradycyjnej kryptowaluty, albo NFT (Non-Fungible Token).

Następnie NSAV pomoże swoim klientom w przygotowaniu i przeprowadzeniu oferty ich tokena lub monety w formie prywatnej sprzedaży, publicznej przedsprzedaży i wreszcie ICO lub STO.

Jako ostatni krok programu, NSAV zorganizuje notowanie tokena, monety lub NFT klienta na jednej lub więcej giełd kryptowalutowych Spółki, w tym na jej scentralizowanej giełdzie kryptowalut VAEX https://www.vaex.tech/en_US/ oraz zdecentralizowanej giełdzie kryptowalut NSAVDEX https://nsavdex.io/.

NSAV jest obecnie w trakcie zaawansowanych negocjacji z publicznymi firmami, które chciałyby zapisać się do programu.

NSAV ogłosiła również formalne podpisanie partnerstwa z firmą Tiicker https://www.tiicker.com/. TiiCKER jest liderem w branży tworzenia i marketingu programów lojalnościowych dla akcjonariuszy i zrobi to samo dla akcjonariuszy NSAV.

NSAV i Tiicker rozpoczęły właśnie proces wdrażania programu, a akcjonariusze mogą spodziewać się wkrótce ważnego wspólnego komunikatu prasowego.

Dato’ Sri Desmond Lim, tymczasowy dyrektor generalny i starszy wiceprezes ds. operacji kryptowalutowych NSAV oraz partner Silverbear Capital stwierdził: „Jesteśmy podekscytowani, że NSAV rozszerzy wykorzystanie swoich ogromnych zasobów w obszarze kryptowalut i blockchain. Jest to coś, czym wszyscy akcjonariusze powinni być podekscytowani.”

Pan Lim stwierdził dalej: „Jesteśmy podekscytowani współpracą z TiiCKER, aby nagradzać wykwalifikowanych akcjonariuszy dodatkowymi korzyściami tak długo, jak długo posiadasz akcje NSAV. Wierzymy, że TiiCKER daje nam unikalną możliwość nagradzania akcjonariuszy, jednocześnie zapewniając punkt styczności, by stworzyć znajomość i świadomość naszych produktów i usług. Akcjonariusze powinni być również bardzo podekscytowani faktem, że Tiicker doskonale rozumie i jest aktywnie zaangażowany na arenie kryptowalut, NFT i blockchain.”

https://finance.yahoo.com/news/tiicker-premiers-worlds-first-personal-201300867.html

Crypto News RSS to portal z kanałami internetowymi, który umożliwia użytkownikom dostęp do najnowszych aktualizacji na stronach Crypto News. Informacje te są pobierane przez czytnik kanałów Crypto News RSS, który konwertuje pliki i najnowsze aktualizacje ze stron internetowych na format łatwy do czytania.


Źródło artykułu