NowMeta jest podekscytowana ujawnieniem swoich najnowszych funkcji w miarę postępów w dążeniu do zrewolucjonizowania metaverse. Studia gier NowMeta będą rozwijać gry dostępne na urządzenia mobilne i wieloplatformowe, w tym komputery PC. Moduły szkoleniowe będą się również koncentrować na rozwoju Web 3.0, rozwoju gier, rozwoju NFT oraz nauce i rozwoju Metaverse 101 dla wszystkich grup wiekowych.

Tymczasem, NowMeta’s organizacja charytatywna zapewni programy grantowe, aby pomóc studentom w obrębie społeczności. Cechy te koncentrują się na głównym celu projektu, jakim jest stworzenie zróżnicowanych możliwości przedsiębiorczości i rozwój rynku handlu ogniem dla inwestorów NowMeta poprzez wykorzystanie innych profesjonalistów z branży.

Opening the Metaverse

W miarę jak posiadacze monet Metaverse zyskują dostęp do możliwości stakowania, płynności i zdywersyfikowanych zwrotów, NowMeta planuje wzbogacić ich doświadczenia. Ponadto, inwestorzy na NowMeta będą mieli dostęp do portali sieciowych i zobaczą wymierne zmiany w swoim życiu. Gry NowMeta mają wbudowane funkcje, które pozwalają graczom zarabiać pieniądze podczas gry. W rezultacie, inwestorzy i konsumenci zyskują bodźce. NowMeta będzie również umożliwiać staking dla posiadaczy, aby uzyskać pasywny dochód.

Projekt zapewnia możliwości dla posiadaczy, aby otrzymać szkolenia na wysokim poziomie. Będą oni również rozwijać się od specjalistów w swoich dziedzinach, kiedy stworzymy tę unikalną sieć. Przedsiębiorcy, inwestorzy-anioły, innowatorzy i osoby z różnych branż będą nawiązywać kontakty na NowMeta. Projekt będzie rozwijać rozwiązania w naszych społecznościach poprzez wspólne innowacje w metaverse.

W ramach projektu na Meta Runway pojawią się teraz ubrania awatarów społeczności. To posunięcie otworzy możliwości dla artystów do zarabiania pieniędzy podczas pracy 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu. The NowMeta Impact Award Show będzie wyróżniać najbardziej błyskotliwych i wpływowych twórców społeczności NowMeta we wszystkich branżach. Jest to miejsce, w którym zespół wyraża wdzięczność i uznanie dla sukcesu naszej inicjatywy. Będą to firmy i osoby zarówno z metaverse jak i z realnego świata.

Szczegóły Tokenomics

Transakcje NowMeta oparte o blockchain są szybkie, bezpieczne i przejrzyste dzięki Binance Smart Chain. NowMeta Future Vault otrzyma 4% opłat transakcyjnych w tokenomics. Będzie on oferował pożyczki i dotacje, aby pomóc światłym umysłom społeczności NowMeta w rozwoju w i poza metawersum.

NowMeta przekaże 5% z każdej transakcji na cele charytatywne, tworząc zdrowszy i bezpieczniejszy świat, jednocześnie wzmacniając metaverse. Pomimo braku funkcji automatycznego spalania, projekt będzie odkupywał i spalał około 5% każdej transakcji. Dzięki wprowadzeniu mechanizmów zapobiegających wyciąganiu narkotyków, projekt może jednorazowo wyciągnąć tylko 1% aktualnej podaży. 4% z opłat transakcyjnych zostanie przeznaczone na marketing i rozwój.

NowMeta rozwija obecnie MetaSwap, platformę cross-chain, oraz wymianę. Umożliwi to wymianę monet między wszystkimi głównymi platformami metaverse. W rezultacie powstanie najpotężniejszy Meta-Ekosystem, zasilany przez Binance i Ethereum.

Co dalej z projektem?

Projekt jest prawie zakończony z pierwszym etapem swojej roadmapy. Jego działania obejmują stworzenie strony internetowej, przedsprzedaż, Pancakeswap Listing, wydanie whitepaper oraz audyt. Pozostały jeszcze partnerstwa z influencerami, budowa laboratorium NowMeta NFT i podstawy marketingu.

Etap drugi będzie zawierał pozyskiwanie wirtualnych nieruchomości, perks i nagrody dla użytkowników, CoinGecko i CMC listing, spotkanie inicjatywy burn token oraz audyt smart contract. Etap trzeci to kolejne partnerstwa, merch, stacje edukacyjne dla młodzieży i kampanie strategiczne. Po tym, czwarty etap będzie zawierał portfel NowMeta, grę z nagrodami, więcej notowań giełdowych, spadek NFT, kompletny rozwój aplikacji, między innymi.

O NowMeta

Inwestorzy NowMeta dokonują inwestycji w przyszłość metaverse. Dotyczy to wszystkich platform, w tym Decentraland, Blocktopia, Sandbox, Horizon Worlds i wszystkich przyszłych światów. Dołącz do najobszerniejszego w metaverse funduszu inwestycyjnego w nieruchomości cyfrowe.

Celem NowMety jest pomoc posiadaczom w zrozumieniu metaverse. Dowiedz się więcej o NowMeta za pośrednictwem poniższych uchwytów mediów społecznościowych:

Strona internetowa: https://nowmeta.io/

Wiadomości kryptowalutowe RSS jest portalem Web Feed, który pozwala użytkownikom na dostęp do najnowszych aktualizacji na stronach internetowych Crypto News. Informacje są pobierane przez czytnik kanałów Crypto News RSS, który konwertuje pliki i najnowsze aktualizacje z witryn internetowych na format łatwy do odczytania.


Źródło artykułu