TRON zbliżył się w środę do siedmiomiesięcznego maksimum, ponieważ ceny wzrosły trzecią sesję z rzędu. W tym samym czasie KSM również zanotował dziś wzrost, osiągając dwucyfrową wartość w dniu szczytu.

TRON (TRX)

TRX przesunął się w kierunku siedmiomiesięcznego maksimum podczas dzisiejszej sesji, ponieważ w środę ceny wzrosły o prawie 15%.

Po osiągnięciu najniższego poziomu 0,08039 USD podczas wtorkowej sesji, TRX/USD wzrósł do maksimum intradayowego 0,09094 USD wcześniej dzisiaj.

Ruch ten spowodował TRX wyłamał się ze swojego długoterminowego poziomu oporu 0,08890 USD po raz pierwszy od początku maja.

Biggest Movers: TRX zmierza w kierunku 7-miesięcznego maksimum, a KSM powiększa ostatnie zyski
TRX/USD – Wykres dzienny

Po niedawnej konsolidacji, ceny rosły przez trzy dni z rzędu, a dzisiejszy wzrost doprowadził ceny do wielotygodniowego maksimum.

Środowy szczyt był nieco poniżej poziomu 0,09250 USD, który został osiągnięty 8 maja, i jest najwyższym poziomem TRX znajduje się na poziomie od 9 grudnia.

W chwili pisania tego tekstu wcześniejsze zyski nieco przygasły, a dzieje się to tuż po tym, jak 14-dniowy wskaźnik RSI osiągnął pułap 64,35.

Kusama (KSM)

KSM również wzrósł w środę o dwie cyfry, ponieważ ceny wspięły się do najwyższego punktu w ciągu ostatnich siedmiu dni.

W dniu dzisiejszym KSM/USD wzrósł do 86,37 USD, czyli najwyższego poziomu od 23 maja.

Zwyżka ta nastąpiła po tym, jak ceny rosły przez piątą sesję z rzędu, po fałszywej próbie przebicia poziomu 70,42 USD.

Biggest Movers: TRX zmierza w kierunku 7-miesięcznego maksimum, a KSM powiększa ostatnie zyski
KSM/USD – Wykres dzienny

Patrząc na wykres, dzisiejsze zyski w międzyczasie osłabły, a dzieje się tak, ponieważ byki uciekły z KSM, gdy ten zbliżał się do punktu oporu na poziomie 87 USD.

Relative Strength Index również uderzył w swój własny pułap na poziomie 44,55, co prawdopodobnie będzie sygnałem dla niedźwiedzi do wyjścia, w oczekiwaniu na dalsze potwierdzenie.

Jeśli ten pułap zostanie ostatecznie osiągnięty, wtedy prawdopodobnie zobaczymy, jak byki będą próbowały poprowadzić KSM w kierunku poziomu 100 USD.

Czy uważacie, że w czerwcu KSM osiągnie poziom 100 USD? Daj nam znać w komentarzach, co o tym sądzisz.

Eliman Dambell

Eliman wnosi eklektyczny punkt widzenia do analizy rynku, pracując jako dyrektor brokera, edukator w zakresie handlu detalicznego i komentator rynku Crypto, Stocks i FX.
Image Credits: Shutterstock, Pixabay, Wiki Commons

Disclaimer: Ten artykuł służy wyłącznie celom informacyjnym. Nie stanowi on bezpośredniej oferty ani zachęty do złożenia oferty kupna lub sprzedaży, ani rekomendacji czy poparcia dla jakichkolwiek produktów, usług czy firm. Bitcoin.com nie udziela porad inwestycyjnych, podatkowych, prawnych ani księgowych. Ani firma, ani autor nie ponoszą odpowiedzialności, bezpośrednio lub pośrednio, za jakiekolwiek szkody lub straty spowodowane lub rzekomo spowodowane przez lub w związku z wykorzystaniem lub poleganiem na jakichkolwiek treściach, towarach lub usługach wymienionych w tym artykule.
Źródło artykułu