Bitcoin ma wygrał . pokaźny popularność oraz . utrzymuje zyskuje na popularności. W przeciwieństwie do . akcje w wysokości spis maklerstwo, możesz wypłacić swoje kryptowaluty z kryptowaluty alternatywa oraz . keep je w na świeżym powietrzu portfel. Strona nice Portfele Bitcoin ułatwiają (i być może odrobina fun) dogłębnie keep oraz . kontrola swoje portfolio kryptowalut.

Jeśli jesteś szukasz do sklepu po oraz . keep Bitcoin lub różne kryptowaluty, BĘDZIESZ na hunt for a fajny Portfel Bitcoin. My sprawdziliśmy rozszerzony listing portfeli Bitcoin specjalizujących się w kosztach, osoba doświadczenie, obsługiwane kryptowaluty i różne cechy.

Najlepszy portfel sprzętowy: Ledger Nano X

 • Intuicyjny portfel kryptowalutowy – idealny zarówno dla początkujących, jak i weteranów.
 • Wyposażony w bezpieczny, certyfikowany chip (CC EAL5+), który jest odporny na wyrafinowane ataki i chroni twoje cenne aktywa.
 • Kupuj, sprzedawaj, wymieniaj i rozwijaj swoje kryptowaluty za pomocą naszej autorskiej aplikacji: Ledger Live. Wszystko w jednym miejscu.
 • Zarządzaj wszystkimi swoimi aktywami, takimi jak Bitcoin, Ethereum i tokeny, w podróży. Ledger Nano X łączy się z twoim telefonem za pomocą Bluetooth i ma duży ekran, który ułatwia obsługę.
 • Ponieważ zmieniliśmy markę, możesz otrzymać paczkę i/lub produkt ze starym logo Ledger.

Trezor Model One – sprzętowy portfel kryptowalutowy

 • BEZPIECZNA OCHRONA przed hakerami, wirusami, keyloggerami i nie tylko. Prosta kopia zapasowa, która przywraca całą zawartość urządzenia w przypadku zgubienia lub kradzieży. Bardzo łatwa w użyciu dzięki prostej konfiguracji w 3 krokach. Działa jako zimny magazyn, a dzięki łączności z urządzeniami mobilnymi jako gorący portfel, gdy potrzebujesz natychmiastowego dostępu do kryptowaluty, haseł i kluczy.
 • WYKONUJ BEZPIECZNE TRANSAKCJE KRYPTOCURRENCYJNE bez obawy, że hakerzy lub złośliwe oprogramowanie uzyskają dostęp do twoich aktywów. Prywatne klucze do Twoich kryptowalut nigdy nie opuszczają urządzenia. Eliminuje to koszmar i niekończące się godziny kłopotów, jakie może spowodować włamanie. Portfel sprzętowy tworzy bezpieczne środowisko offline, całkowicie odizolowane od internetu i jego niebezpieczeństw. Trezor wykorzystuje swój ekran, aby umożliwić Ci wizualną weryfikację i ręczne potwierdzenie wszystkich działań.

SafePal S1 Cryptocurrency Hardware Wallet

 • [100% off-line] SafePal S1 wykorzystuje mechanizm podpisywania typu air-gapped, bez konieczności łączenia się z Bluetooth, WiFi, NFC lub innymi częstotliwościami radiowymi. Świętuj dzień niepodległości!
 • [EAL 5+ Secure element] SafePal S1 jest wbudowany w bezpieczny element EAL 5+ i prawdziwy generator liczb losowych, dzięki czemu Twój klucz prywatny jest bezpieczny.
 • [Powerful features] SafePal S1 umożliwia Ci zabezpieczanie, wysyłanie, kupowanie, wymianę kryptowalut w najprostszy sposób.
 • [Unlimited currencies] SafePal obsługuje 34 blockchainy, możesz teraz zarządzać 30 000+ kryptowalutami w jednym programie SafePal S1.
 • [Mobile-friendly] W połączeniu z aplikacją SafePal App jesteś w stanie zabezpieczyć kryptowaluty i zarządzać nimi w dowolnym miejscu i czasie. To nigdy nie było łatwiejsze!


Źródło artykułu