FLOW, moneta zasilana blockchainem, wraca do swojego żywiołu.

  • Cena FLOW spadła o 4,00%.
  • Wydanie sieci MetaplierFlow dało początek współpracy z CelerNetwork
  • Wyniki monet mogą nie przyciągać inwestorów krótkoterminowych

Mimo że sieć nie przeżywa obecnie silnej hossy, wydaje się, że skupia się na zapewnieniu konsumentom, którzy mają dostęp do jej zdecentralizowanej architektury, większej liczby opcji.

Natywna moneta ekosystemu Flow nosi nazwę FLOW. Jest ona wykorzystywana do wszystkich płatności związanych z opłatami na poziomie protokołu, nagrodami i stakowaniem tokenów.

Aby osiągnąć swój cel, ekosystem wydał niedawno MetaplierFlow, zdecentralizowaną giełdę (DEX), która obecnie zawiera kilka integracji. Wspomniana integracja dała początek współpracy z platformą cross-chain CelerNetwork.

Integracje nie wpłynęły na cenę FLOW

Kolejną inicjatywą mającą na celu poprawę decentralizacji ekosystemu jest podjęta niedawno współpraca. Należy pamiętać, że takie systemy były już wcześniej tworzone. W przeszłości FLOW współpracował w podobnym celu ze Zdecentralizowaną Organizacją Autonomiczną (DAO).

Chociaż istnieją pewne różnice, najnowszy projekt pozwoli jego użytkownikom na szybkie połączenie z innymi kryptowalutami.

Podane aktywa to USDC, Wrapped Ethereum [WETH], Owinięty Bitcoin [WBTC]i Wrapped Ethereum. Dodatki nie wydają się jednak martwić FLOW.

Według CoinMarketCapCena FLOW spadła o 4% i wynosi obecnie 1,82 USD.

Integracje nie spowodowały wzrostu ani spadku ceny. Jednomiesięczne zielone ujęcie nie wystarczyło jednak, by wywołać entuzjazm dla monety. Inwestorzy we FLOW mogli skorzystać z tych ulepszeń w pewien sposób.

Po pierwsze, w porównaniu z okresem między 18 a 22 sierpnia, zmienność na wykresie czterogodzinnym w stosunku do USDT znacznie się zmniejszyła. Bollinger Bands ujawniły to uczucie (BB).

Wskaźnik siły względnej (RSI), który mierzy momentum, był neutralny, ale miał złowieszcze wskazania na poziomie 45,70. Jednak przy wartości AO wynoszącej -0,048 był to raczej znak negatywny.

Statystyki znacznie odbiegają od krótkoterminowych szacunków inwestorów

Dogłębna analiza części on-chain ujawnia, że wyniki monety nie spełniły oczekiwań, zwłaszcza inwestorów krótkoterminowych.

Fuzja wywołała pozytywny trend w rozwoju aktywności. Jednak nie było prawie żadnej różnicy w ogólnej podaży wielorybów, która była warta 5 milionów dolarów i więcej.

Inwestorzy mogą chcieć utrzymać swoje oczekiwania na niskim poziomie, ponieważ FLOW jest blisko 95% od ponownego osiągnięcia swojego All-Time High (ATH).

Mimo że rynek kryptowalut nie wykonał jeszcze zdecydowanego ruchu w kierunku wyjścia ze stanu niedźwiedzia, nie wszystko może być jeszcze stracone.

Zarobiona moneta może być używana do tworzenia, rozwijania Dapps, jak również do stawiania, delegowania, posiadania i głosowania.

Do podpisywania się pod transakcjami używaj biblioteki klienckiej ekosystemu jako narzędzia. W celu wykorzystania tokenów FLOW inwestorzy mogą zalogować się przy użyciu swoich kont.

Posiadacze Flow mają możliwość interakcji ze społecznością kryptowalutową monety, uczestniczenia w rozmowach i oddawania głosów na zarządzanie Flow.

BTC total market cap at $384 billion on the daily chart | Source: TradingView.com

Featured image from The Coin Republic, chart from TradingView.com


Źródło artykułu