[PRESS RELEASE – Tortola, British Virgin Islands, 31st May 2022]

MetaBlaze, firma z branży gier blockchain, zebrała ponad $2.1M podczas swojej Initial Coin Offering, osiągając swój cel zbiórki w ciągu trzech dni.

MetaBlaze otwiera drugą rundę swojego ICO z aktualną liczbą posiadaczy 2,000 portfeli. MetaBlaze ma na celu ustanowienie nowego standardu w świecie gier sieciowych 3. MetaBlaze odróżnia się od innych projektów gier blockchain poprzez połączenie kluczowych elementów z dwóch najszybciej rozwijających się kategorii kryptowalut, GameFI (Gaming Finance) i DeFi (Decentralized Finance).

Token MetaBlaze (MBLZ) to deflacyjna, wielołańcuchowa kryptowaluta zbudowana na Binance Smart Chain i Ethereum Blockchain. MBLZ token posiada wszechstronne funkcje i został zaprojektowany, aby służyć jako natywna waluta w metawersum gier. Posiadacze tokenów MBLZ automatycznie zarabiają dwa pasywne strumienie dochodu dzięki mechanizmowi Metaflection i BlazeReward.

dApp (Decentralized Application)

Ekosystem MetaBlaze obraca się wokół jego dApp (Decentralized Application), znanej jako „BlazedApp”. BlazedApp jest inteligentną zdecentralizowaną aplikacją służącą jako pomost pomiędzy Binance Smart Chain a Ethereum Blockchain.

BlazedApp oferuje użytkownikom różne funkcje, takie jak dostęp do Blaziverse, klubowego członkostwa w 50-poziomowej strategicznej grze NFT. Po wejściu do Blaziverse możesz postawić swoje tokeny i zdobyć nagrody MBLZ, NFT i BUSD.

BlazedApp jest domem dla pierwszego działającego w Web 3 gruntu dla NFT. W Blazelands ekosystem NFT może być zatrudniony, wykorzystany do pracy i generować dochód dla swojego szefa (właściciela NFT).

dApp zapewnia również rozwiązania do przechowywania aktywów kryptowalutowych i prowadzi ewidencję odpowiadających im Blazepoints, które można wykorzystać w ramach swojego ekosystemu kryptowalut. MetaBlaze wprowadzi unikalny system wynajmu NFT, umożliwiając dodatkowe możliwości pasywnego dochodu dla osób niegrających i zwiększając dostępność dla graczy.

Posiadanie tokenów MBLZ generuje dochód w dwóch różnych formach kryptowalut: MetaBlaze Token (MBLZ) i Binance Coin (BNB). Posiadacze tokenów MBLZ mogą jednak połączyć się z BlazedApp i wymienić swoje nagrody w postaci Binance Coin na dowolną inną kryptowalutę istniejącą w inteligentnym łańcuchu Binance.

Mechanizm stabilizacji cen sterowany przez sztuczną inteligencję i most Blockchain

BlazedApp działa w oparciu o inteligentny kontrakt i współpracuje z inteligentnym kontraktem tokena MBLZ, wykorzystując Sztuczną Inteligencję do stabilizacji cen. SI będzie analizować wartość rynkową i podaż w obiegu, aby zapewnić stabilność cen. Jeśli ktoś sprzeda dużo tokenów, AI automatycznie uruchomi odkup, aby utrzymać stabilną cenę. Aplikacja dApp służy także jako pomost do Binance Smart Chain i Ethereum Blockchain, pozwalając na bezproblemową integrację wielołańcuchowej kryptowaluty MetaBlaze (MBLZ).

Play to Earn RPG

Nadchodząca gra AAA MetaBlaze play-to-earn będzie dostępna również w BlazedApp. W tej grze opartej na blockchainie gracze wcielają się w role kontrolujących postacie z gier NFT i przemierzają grę. Mistyczne stworzenia biorą udział w bitwach gracz kontra gracz, aby przejąć kontrolę nad metawersum i podtrzymać życie swojego gatunku.

Jak kupić MBLZ podczas przedsprzedaży kryptowalut

Aby kupić tokeny MetaBlaze podczas trwającej przedsprzedaży kryptowalut, odwiedź stronę MetaBlaze i zarejestruj się. Akceptowane waluty podczas przedsprzedaży kryptowalut to Bitcoin, Ethereum i Binance Coin.

Podczas trwającej rundy MetaBlaze ICO, aktualna cena w przedsprzedaży wynosi 0,000095$, z bonusem w postaci 5% tokena MBLZ wydawanego za każdą transakcję w przedsprzedaży. Oficjalna cena wejścia na giełdę została ustalona na 0,0002$ i jest zaplanowana na początek lipca.

Aby uzyskać więcej informacji o MetaBlaze: Strona & Socials

O METABLAZE

MetaBlaze to oparta na blockchainie firma zajmująca się grami, posiadająca token kryptowalutowy z wieloma łańcuchami, MBLZ. Token MetaBlaze jest zbudowany w oparciu o Binance Smart Chain i Ethereum Blockchain. MetaBlaze łączy w sobie popularne elementy DeFi i GameFi, tworząc synergiczny ekosystem technologii web 3. Główny zespół założycielski posiada certyfikat KYC z Certik, wiodącej firmy zajmującej się bezpieczeństwem Blockchain.

OFERTA SPECJALNA (Sponsorowana)

Binance Free $100 (Exclusive): Użyj tego linku aby się zarejestrować i otrzymać 100$ za darmo i 10% zniżki na opłaty za Binance Futures w pierwszym miesiącu. (warunki).

PrimeXBT Oferta Specjalna: Użyj tego linku aby się zarejestrować i wpisz kod POTATO50, aby otrzymać do 7,000$ na depozyty.


Źródło artykułu