[PRESS RELEASE – San Francisco, United States, 31st May 2022]

Meta Apes – gra strategiczna MMO typu free-to-play, play-to-earn, zaprojektowana z myślą o doświadczeniach mobilnych – ma przyjemność ogłosić, że stała się pierwszą grą, która weszła na rynek w ramach BNB Application Sidechain (BAS). Meta Apes jest już dostępna na urządzenia z systemem Android w Google Play, a w niedalekiej przyszłości pojawi się także aplikacja na iOS.

Akcja gry toczy się w post-apokaliptycznym świecie, w którym ludzkość zniknęła i rozpoczęła się nowa era rządzona przez małpy. Następnym punktem programu jest dominacja w kosmosie. Każdy gracz będzie musiał ściśle współpracować ze swoim gangiem, by stać się najsilniejszym klanem i wygrać ostateczny wyścig w kosmosie.

„Meta Apes zrodziła się z pomysłu stworzenia gry zorientowanej na społeczność, która oferuje obu grupom odbiorców coś wartościowego – 1) możliwość zarabiania i prawdziwego posiadania aktywów w grze dla tradycyjnych graczy oraz 2) dużo bardziej interaktywne i przyjemne doświadczenie dla graczy blockchain, którzy przede wszystkim chcą zarabiać” – powiedział Taylor Shim, Business Lead w Meta Apes.

Dodała również: „Oparcie się na sidechainie skoncentrowanym na aplikacjach pomaga nam uniknąć wielu typowych problemów występujących w grach blockchainowych, takich jak przeciążenie sieci, a także daje nam dużo większą elastyczność w zakresie projektowania gier i tokenomiki.”

Używając zestawu do tworzenia oprogramowania do gier (SDK) firmy Ankr, Meta Apes połączyła zabawną rozgrywkę, którą użytkownicy uwielbiają w Web2, z zachętami i mechanizmami monetyzacji, które są integralną częścią Web3. Dzięki pełnym możliwościom Web3, zwiększonej skalowalności i intuicyjnej mechanice gry, Meta Apes podniosła poprzeczkę w grach blockchain.

Integracja z blockchainem oznacza, że gra będzie zawierać kryptowaluty w grze, postacie NFT i prawdziwą cyfrową własność. Dane związane z grą znajdują się na blockchainie, a nie na scentralizowanym serwerze kontrolowanym przez studio gier. Dzięki prawdziwej własności gracze mogą swobodnie handlować lub sprzedawać swoje zasoby w grze, a także zarabiać podczas gry.

Ankr pomógł również zbudować BNB Application Sidechain (BAS), który umożliwia deweloperom tworzenie i obsługę własnych blockchainów działających równolegle do sieci głównej BNB Chain. Dzięki dedykowanym sidechainom, aplikacje i gry takie jak Meta Apes będą miały znacznie większą przepustowość i wyjątkowo niskie opłaty transakcyjne. Deweloperzy mogą tworzyć dedykowane blockchainy, które odpowiadają potrzebom ich unikalnej aplikacji, bez konieczności konkurowania z ruchem pochodzącym ze wszystkich innych aplikacji działających na BNB Chain.

Nowy Ankr Web3 Gaming SDK daje studiom gier i deweloperom wszystko, czego potrzebują, by stworzyć niesamowitą grę Web3, taką jak Meta Apes, od najlepszej w swojej klasie infrastruktury Web3 po NFT, rynki i integracje z wieloma portfelami. SDK pomagają studiom gier w szybkiej i bezproblemowej konwersji ich gier Web2 do Web3 poprzez dodanie NFT, bramek płatności kryptowalutowych i innych mechanizmów. Meta Apes potrzebowała tylko około miesiąca, by przejść z Web2 na Web3, używając Ankr’s Gaming SDK.

O Ankr

Ankr pomaga firmom blockchainowym i deweloperom, którzy na nich bazują, dostarczając najlepszą w branży infrastrukturę i rozwiązania wielołańcuchowe umożliwiające szybki i niezawodny dostęp do danych blockchainowych. Ankr wprowadził protokół Ankr w 2021 roku, który obsługuje ponad 200B żądań miesięcznie w ponad 50 blockchainach i jest na dobrej drodze, aby stać się dominującym liderem w usługach RPC.

OFERTA SPECJALNA (Sponsorowana)

Binance Free $100 (Exclusive): Użyj tego linku aby się zarejestrować i otrzymać 100$ za darmo i 10% zniżki na opłaty za Binance Futures w pierwszym miesiącu. (warunki).

PrimeXBT Oferta Specjalna: Użyj tego linku aby się zarejestrować i wpisz kod POTATO50, aby otrzymać do 7,000$ na depozyty.


Źródło artykułu