Po latach współpracy, FactBlock, Hashed, ROK Capital i MarketAcross ponownie organizują największe wydarzenie kryptowalutowe w Azji

Tel Awiw, Izrael / Seul, Korea Południowa (2 czerwca 2022) MarketAcross, wiodąca na świecie firma PR i marketingowa zajmująca się blockchain, została mianowana oficjalnym globalnym partnerem medialnym wydarzenia Korea Blockchain Week (KBW), flagowego wydarzenia blockchain w Azji. W ramach partnerstwa MarketAcross będzie zarządzać działaniami marketingowymi i PR przed i po wydarzeniu, sprowadzi wybitnych mówców i pomoże zwiększyć rangę tego prestiżowego wydarzenia na całym świecie.

KBW2022 odbędzie się w sercu Seulu, w hotelu InterContinental Grand Seoul Parnas, w dniach 7-12 sierpnia. Organizowane przez FactBlock i współorganizowane przez Hashed we współpracy z ROK Capital, to bardzo oczekiwane wydarzenie odbywające się w cztery oczy powraca po dwóch latach przerwy spowodowanej konferencją COVID-19.

Seonik Jeon, założyciel Factblock & Korea Blockchain Week dodał, że „Ponieważ przez ostatnie dwa lata nie organizowaliśmy Korea Blockchain Week z powodu Covid-19, jestem szczególnie podekscytowany i mam duże oczekiwania co do tegorocznego wydarzenia. Co więcej, wierzę, że dodanie wiodącej na świecie firmy marketingowej, MarketAcross, jako naszego oficjalnego partnera pomoże uwolnić pełen potencjał Korea Blockchain Week i dodać ogromną wartość do wydarzenia.”

Na KBW2022 najważniejsi gracze, ewangeliści i liderzy biznesu z globalnej branży kryptowalutowej będą dyskutować o technologii blockchain, kryptowalutach, DeFi, NFT, Metaverse, Web3, GameFi i wielu innych. Wśród poprzednich prelegentów na KBW są Nick Szabo, Vitalik Buterin, Adam Back, Sam Bankman-Fried, Silvio Micali, Michael Novogratz, Changpeng 'CZ’ Zhao, Gavin Wood, Sergey Nazarov, Sébastien Borget i inni.

Edward Hong, szef platformy w Hashed, powiedział: „Siła społeczności polega na dzieleniu się spostrzeżeniami i możliwościami. Korea Blockchain Week to festiwal i społeczność, która ma pozwolić ludziom uczyć się, łączyć i dobrze się bawić w samym sercu Seulu. Wraz z naszym zaufanym partnerem MarketAcross, Korea Blockchain Week po raz kolejny rzuci światło na społeczność kryptowalutową.”

Itai Elizur, partner zarządzający w MarketAcross podsumował, że „Po dwóch latach przerwy świetnie jest mieć z powrotem Korea Blockchain Week. To wydarzenie zawsze było dla nas obowiązkowym punktem programu i jednym z najważniejszych dni w roku. Jesteśmy naprawdę zaszczyceni, że możemy dołączyć do naszych długoletnich partnerów Factblok i Hashed w tworzeniu tego najlepszego dorocznego wydarzenia w Azji.”

Delegatów czeka tydzień pełen akcji w Seulu, gdzie spodziewanych jest 60 tys. gości. Seoul E-Prix i Seoul Festa. Zaraz po KBW2022 Mistrzostwa Świata Formuły E odbędą się w Seulu w dniach 13-14 sierpnia, po raz pierwszy w historii serii. W dwudniowym E-Prix weźmie udział 24 najbardziej utalentowanych kierowców z całego świata, którzy będą walczyć o tytuł pierwszego zwycięzcy na ulicach Seulu.

W połączeniu z tym wydarzeniem rząd metropolitalny Seulu zorganizuje również Seoul FESTA. Jako festiwal globalny zgromadzi on różne treści związane z falą K, takie jak K-Pop, KBeauty, K-Food i będzie reprezentatywnym festiwalem Seulu, aby odwiedzający mogli cieszyć się wszystkimi rodzajami koreańskiej kultury w jednym miejscu.

O FactBlock

FactBlock jest wiodącym ramieniem konsultingowym blockchain, skoncentrowanym na przyspieszeniu adopcji blockchain poprzez łączenie globalnych firm z rynkiem koreańskim. Od 2018 roku FactBlock założył i organizuje coroczny Korea Blockchain Week, którego celem jest zgromadzenie największych umysłów z całego świata, aby zademonstrować transformacyjny potencjał kryptowalut i technologii blockchain. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i wiedzy fachowej, FactBlock jest powszechnie uznawany za jedną z najlepszych firm konsultingowych w zakresie mediów blockchain w Korei. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź: Strona | LinkedIn

O Hashed

Hashed jest globalnym funduszem venture skupiającym się na wspieraniu założycieli, którzy są pionierami w dziedzinie przyszłość blockchain i kryptowalut. Prowadzony przez seryjnych przedsiębiorców i inżynierów, Hashed przyspiesza globalną adopcję blockchain poprzez strategiczne inwestycje i budowanie społeczności. Hashed, z siedzibami w Seulu, San Francisco, Singapurze i Bangalore, kultywuje idee założycieli web3 na całym świecie poprzez akcelerację takich zespołów, jak Axie Infinity, Klaytn (Kaka), Link (Line) i The Sandbox. Hashed prowadzi także studio metaverse UNOPND oraz serwis przechowywania cyfrowych aktywów KODA.

O MarketAcross

MarketAcross, z siedzibą w Tel Awiwie w Izraelu, jest wiodącą na świecie firmą PR i marketingową zajmującą się blockchain. Dostarcza kompletne rozwiązania marketingowe typu end-to-end dla firm z branży blockchain na całym świecie. MarketAcross pomógł wielu największym giełdom i projektom blockchain, m.in. Polkadot, Solana, Binance, Polygon, Crypto.com, Huobi i eToro budują swoje marki wśród odbiorców kryptowalut i blockchain.

Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź: Strona | Twitter | LinkedIn
Źródło artykułu