Ujawnienie: To jest post sponsorowany. Czytelnicy powinni przeprowadzić dalsze badania przed podjęciem jakichkolwiek działań. Learn more ’

👋 Chcesz z nami pracować? CryptoSlate zatrudnia na kilka stanowisk!

KISS, globalny producent sztucznych włosów i paznokci, połączył siły z agencją kreatywną Movers+Shakers i firmą Niftmint, zajmującą się infrastrukturą NFT, aby wprowadzić na rynek kolekcję NFT.

W skład kolekcji wchodzą cztery NFT, z których każda reprezentuje jeden styl z najnowszej kolekcji KISS Lash Coutre Masterpiece. W konkursie wyłonionych zostanie czterech zwycięzców, którzy losowo otrzymają po jednej rzęsie NFT.

Zwycięzcy otrzymają także jednorazowy glam squad serwis, zaproszenie na jeden z kursów mistrzowskich KISS oraz pudełko upominkowe zawierające wszystkie style z kolekcji Lash Coutre Masterpiece.

Annette DeVita-Godstein, starszy wiceprezes ds. globalnego marketingu w firmie KISS, komentując innowacyjność firmy KISS, powiedziała:

„Dla nas w KISS ważne jest, abyśmy stale wprowadzali innowacje i angażowali nasze wyrafinowane i obyte z technologią cyfrową klientki. To NFT jest pierwszym tego typu przedsięwzięciem w branży rzęs, więc jesteśmy z niego bardzo dumni.”

NFT będą wybijane na blockchainie Polygon. Udział w konkursie trwa do 25 czerwca i można go rozpocząć pod następującym linkiem: https://www.kissusa.com/nft. Zwycięzcy zostaną ogłoszeni 30 czerwca.

Partnerzy

NFT commerce infrastructure company Niftmint dostarczyła narzędzi technologicznych do uruchomienia tej linii NFT. Niftmint zapewnia również infrastrukturę do obsługi kryptowalut i portfeli kryptowalutowych.

Wprowadzenie linii NFT jest nadzorowane przez Movers+Shakers, firmę zajmującą się marketingiem cyfrowym, która łączy rozrywkę i marketing.

Posted In: NFTs, Sponsorowany
Źródło artykułu