LocoMeta jest podekscytowana ogłoszeniem swojej opartej na blockchainie biznesowej gry Metaverse skupionej wokół NFT, stakowania i rolnictwa. Ta bogata w funkcje gra typu „mint-to-earn” pozwala użytkownikom na zarabianie tokenów LOCO (we wszechświecie LocoMeta) poprzez kupowanie różnych NFT. Gra została wdrożona na inteligentnym łańcuchu Binance. Jest ona kompatybilna z portfelami Web3, takimi jak Trust Wallet, które użytkownicy mogą wykorzystać do transakcji i rozliczeń opłat za gaz.

LocoMeta aspiruje do bycia najbardziej kreatywną grą Metaverse na blockchainie. Pozwala swoim użytkownikom cieszyć się byciem częścią nieskończonego wszechświata, dreszczykiem emocji związanym ze strategiczną rozgrywką oraz możliwością zarabiania tokenów LOCO.

Mint to Earn

Jak podaje strona internetowa, LocoMeta to gra, w której chodzi o pociąg, który objeżdża wszechświat Metaverse aż do końca świata. Zespół planuje ukończyć to w latach 2024 – 2025.

W uniwersum LocoMeta, tokeny NFT są niesamowicie dynamiczne, praktyczne i funkcjonalne. W przeciwieństwie do wielu NFT w dzisiejszej przestrzeni kryptowalutowej, stricte kolekcjonerskich lub „dzieł sztuki”, NFT w LocoMetaNFT Framework mają wiele zastosowań.

Tokeny NFT mogą być przenoszone poza uniwersum gry i sprzedawane lub wymieniane na stronach osób trzecich. Z drugiej strony, NFT LOCO służą praktycznym celom we wszechświecie LocoMeta.

LocoMeta NFTs

Podczas gdy NFT w LocoMeta są fajne do oglądania, są one również w pełni funkcjonalne i korzystne dla twojej postaci w grze.

Każdy NFT ma swój odrębny poziom i cechę. Wagon NFT posiada wartość mnożnika. Określa on liczbę drukowanych biletów, czas potrzebny na wyprodukowanie każdego siedzenia oraz czas potrzebny maszyniście na ich dystrybucję.

Twoja dzienna ilość produkcji jest określona przez NFT biletu. Zakup biletu pozwoli Ci na rozpoczęcie produkcji Twojego wagonu. Miejsca NFT, z drugiej strony, pokazują twój dzień dystrybucji. W tym przypadku, dzień dystrybucji zaczyna się od 60 dni, jeśli nie jesteś właścicielem miejsca siedzącego. Dodatkowo, możesz skrócić czas dystrybucji kupując miejsce siedzące.

Wreszcie, maszynista NFT jest najbardziej istotnym elementem pociągu. LocoMeta chciała nadać NFT maszynisty miłe znaczenie. Im szybciej jedziesz, tym lepszy jest twój maszynista. Pozwala to na skrócenie liczby dni i szybszą produkcję LOCO.

Żeton „LocoMeta

The LocoMeta token jest podłączony do i zsynchronizowany z Binance Smart Chain. Dlatego jeden portfel może szybko, łatwo i tanio wysyłać środki do innego w sieci. Użytkownicy mogą również przesyłać je do i z LocoMeta.

W grze i poza światem gry, gracze będą używać tokena LocoMeta do kupowania i handlowania NFT. Zespół postrzega to jako jedno z podstawowych zastosowań tokena. Gracze będą wystawiać swoje NFT na sprzedaż i wymieniać je na token LocoMeta za pośrednictwem domów aukcyjnych w grze. Mogą również naprawiać szkody, kupować przedmioty i kupować paliwo.

Ponadto token LocoMeta może być stakowany i wykorzystywany do uprawy poza uniwersum gry. Użytkownicy otrzymają nagrodę, gdy postawią stawkę lub użyją tokena do farmienia.

O LocoMeta

LocoMeta to oparta na blockchainie biznesowa gra Metaverse skoncentrowana na stakingu, rolnictwie, NFT i innych funkcjach. LocoMeta ma na celu stać się najbardziej kreatywną grą Metaverse na blockchainie. Dlatego też gra mint-to-earn zapewnia użytkownikom przyjemne doświadczenie poprzez zakup NFT, aby zarobić tokeny LOCO.

NFT są modelami zarabiania, ale priorytetem dla nich będzie stworzenie pierwszego awatara w uniwersum gry i udział w wersji beta, którą spodziewają się ukończyć do 2025 roku. Co godne uwagi, gra jest wdrożona na Binance Smart Chain i jest kompatybilna z portfelami Web3.

Projekt LocoMeta będzie powoli przyjmował więcej cech podobnych do DAO, dając społeczności możliwość decydowania o niektórych aspektach rozwoju projektu.

Informacje o tokenach.

Nazwa tokenu: LocoMeta

Symbol tokena: LOCO

Typ tokena: BEP-20

Całkowita podaż: 150,000,000

Smart Contract Adres: 0x458a55951D7974ADE50c2A53827E9144c7fe804b

Initial Circulation Supply (Ilość odblokowanych w TGE): 1,300,000

Procent początkowej podaży cyrkulacyjnej: 0.86

Initial Market Cap: 156,000 USD

TGE (Token Generate Event) Czas: Błyskawicznie

O Kampanii

Z okazji ogłoszenia LocoMeta prowadzone są różne kampanie.

Sprzedaż prywatna

Każdy może zarezerwować miejsce i być jednym z pierwszych, którzy wkroczą do Wszechświata LocoMeta.

Odwiedź Prywatną Sprzedaż strona, aby zobaczyć i zbadać wszystkie atrakcyjne oferty.

Whitelist

Od 28 stycznia LocoMeta prowadzi kampanię Whitelist o wartości 40.000$, a jeśli wejdziesz w nią do 12 lutego, będziesz uprawniony do zakupu tokena o wartości do 200$ w cenie sprzedaży prywatnej. Dołącz do kampanii Whitelist LocoMeta.

Wiadomości kryptowalutowe RSS to portal Web Feed, który pozwala użytkownikom uzyskać dostęp do najnowszych aktualizacji na stronach internetowych Crypto News. Informacje są pobierane przez Crypto News RSS czytnik kanałów, który konwertuje pliki i najnowsze aktualizacje z witryn internetowych w łatwy do odczytania format.


Źródło artykułu