Legion Network, „super aplikacja” mająca na celu zintegrowanie najlepszych usług z branży w jeden dostępny ekosystem blockchain, ogłosiła swoją oficjalną premierę.

Aplikacja Legion Network oferuje szereg usług, począwszy od portfeli kryptowalutowych, NFT, play-to-earn, watch-to-earn, launchpadów, nagród i wielu innych.

Cechy aplikacji:

Legion Wallet -. Legion Wallet to rozwiązanie bezobsługowe, które pozwala użytkownikom wymieniać, kupować, sprzedawać i stawiać tokeny w jednym miejscu. Użytkownicy mogą kupować ponad 80 kryptowalut w ponad 160 krajach na całym świecie za pomocą karty debetowej lub kredytowej za pośrednictwem Moonpay.

Legion Arcadia -. Legion Arcadia to interaktywna platforma gier play-to-earn, na której gracze mogą brać udział w codziennych wyzwaniach, aby wygrać kryptowaluty i nagrody NFT. Użytkownicy mają dostęp do mnóstwa gier, w których mogą ćwiczyć, dopóki nie będą gotowi rywalizować z innymi użytkownikami o codzienne nagrody. Użytkownicy mogą głosować na nowe gry, które chcieliby dodać, a także na te, które trafią do codziennych wyzwań.

Akademia Empower -. Empower Academy wprowadza nową erę nauki, w której edukacja jest gamifikowana, aby przyciągnąć wszystkich typów uczniów z każdego środowiska. Najnowocześniejsza platforma edukacyjna daje uczniom możliwość zarabiania na kryptowalutach, a jednocześnie zapewnia unikalne doświadczenie edukacyjne dzięki różnym formom treści, takim jak podcasty, filmy, warsztaty na żywo i uznane na całym świecie kursy, takie jak certyfikowany przez CPD kurs Blockchain Mastery.

NFT Drops i Launchpad -. NFT Drops pozwalają użytkownikom uczestniczyć w różnych sprzedażach kolekcji NFT, które współpracują z Legion Network. Ten moduł aplikacji zrzutów NFT pozwala kupującym na zakup NFT bezpośrednio za pomocą fiatów lub kryptowaluty w aplikacji. Zmniejsza to ryzyko związane z bezpieczeństwem, ponieważ zrzuty te odbywają się w bezpiecznej aplikacji, a nie na znanej stronie internetowej, która często jest podatna na powielanie.

Legion Launchpad – pozwoli użytkownikom na łatwy udział we wczesnych etapach rozwoju startupów blockchain, kryptowalut i projektów NFT. Stakerzy LGX będą mieli warstwowy dostęp do szeregu kwot uczestnictwa. Legion Launchpad będzie dostępny poprzez aplikację Legion Super App, co dodatkowo zmniejszy ryzyko związane z bezpieczeństwem, o którym mowa powyżej.

Legion Network Token (LGX)

Token Legion Network jest notowany wyłącznie na Bybit i PancakeSwap, gdzie można handlować LGX. Bybit ma ponad 2 miliony użytkowników i często osiąga ponad 10 miliardów dolarów dziennego wolumenu obrotów.

LGX udane wprowadzenie tokena

Z ponad 30 launchpadami wspierającymi projekt, Legion Network z powodzeniem wprowadziło na rynek swój token, LGX, który będzie wykorzystywany do zasilania super aplikacji. Dzięki temu posiadacze tokenów będą mogli zdobywać nagrody i uzyskać dostęp premium do wszystkich wyjątkowych funkcji platformy.

Zdobywcy pierwszych miejsc na 9. edycji Agora Dubai Global Blockchain Congress Event

Spośród 30 projektów Legion Network udało się zdobyć 1. miejsce. Wydarzenie to było zamkniętym, ekskluzywnym kongresem, w którym można uczestniczyć wyłącznie za zaproszeniami. Agora gościła ponad 200 inwestorów, 30 sponsorów, 60 prelegentów, 20 partnerów medialnych i ponad 400 delegatów.

W wyniku zdobycia 1. miejsca Legion Network zostało zaproszone do Berlina w Niemczech na dalsze doradztwo ze strony ekspertów z branży, a także na możliwość otrzymania 2 milionów dolarów dodatkowego finansowania do ich początkowej zbiórki w wysokości 4,5 miliona dolarów.

Zespół Legion Network i mapa drogowa

Legion Network jest domem dla zróżnicowanego zespołu złożonego z osób z całego świata, posiadających dziesięciolecia doświadczenia w przestrzeni kryptowalut i NFT. Ci oddani członkowie zespołu wnoszą do platformy nowe i innowacyjne plany, gwarantując ciągły rozwój w przestrzeni web 3.0 i kryptowalut.

Co dalej z Legion Network?

Q2/Q3 2022:

 • Wydanie Legion Super App V2
  – Staking
  – Portfel V2
  – Nowe gry w Legionie Arcadia
  – Dodano Cryptos do kupowania, sprzedawania i wymiany
  – Naprawiono błędy
 • Wydarzenie Spalenie żetonów
 • Kampania marketingu wirusowego
 • Legion Launchpad
 • NFT Drops
 • Rewamping UI/UX strony internetowej i aplikacji
 • Uruchomienie Bluemoon NFT Marketplace

Aplikacja Legion Network jest dostępna na Google Play oraz . Apple Store.


Źródło artykułu