KuCoin, giełda kryptowalutowa z siedzibą na Seszelach, będąca bramą do eksploracji i odkrywania świata Web3.0, przygotowała uruchomiła zdecentralizowany produkt o nazwie KuCoin Wallet.

KuCoin Wallet oferuje usługi kryptowalutowe dla użytkowników z GameFi, zdecentralizowane finanse (DeFi) oraz funkcje niezbywalnych tokenów (NFT), które zapewniają wygodne doświadczenie w przestrzeni Web3.0.

Johnny Lyu, dyrektor generalny KuCoin, wyjaśnił:

„Jako brama do sieci Web 3.0, portfele kryptowalutowe są ważnym wymogiem dla użytkowników, aby uczestniczyć w zdecentralizowanym ekosystemie i rozwinęły się poza zwykłe narzędzie do przechowywania cyfrowych aktywów. Uruchomienie oficjalnej strony KuCoin Wallet jest dodatkowym dowodem, który pokazuje determinację KuCoin, aby wejść na pole Web 3.0 w krytycznym momencie.”

Giełda postrzega portfel jako krok w kierunku kolejnych inwestycji w sektor Web3.0.

Jeff Haul, szef KuCoin Wallet, zauważył:

„KuCoin zawsze ma nadzieję lepiej zaspokajać potrzeby wszystkich klas inwestorów. Udostępnienie oficjalnej strony KuCoin Wallet jest dla KuCoin kolejnym krokiem w kierunku eksploracji Web 3.0.”

KuCoin powiedział, że jego portfel wspiera agregację wielu łańcuchów zasilanych przez ekosystem KuCoin. Pozwala on użytkownikom na utworzenie zdecentralizowanego konta Web 3.0 w ciągu kilku sekund i wysyłanie, odbieranie i przechowywanie BTC, ETH, USDT, USDC, BNB i innych tokenów w jednym miejscu, zgodnie z oświadczeniem.

W kwietniu KuCoin uruchomił „Creators Fund” o wartości 100 milionów dolarów, aby przyspieszyć rozwój Web3.0 i wzmocnić wczesne projekty NFT, Blockchain.News donosi.

Ponieważ Web3.0 jest napędzaną przez blockchain iteracją World Wide Web, koncepcje takie jak ekonomia oparta na tokenach i decentralizacja mają zostać zintegrowane. W rezultacie użytkownicy będą mieli pełną kontrolę nad swoimi danymi.

Niedawno Andreessen Horowitz (a16z), znana firma venture capital (VC), niedawno zauważyła . że Web3.0 jest znacznie lepszy dla twórców niż Web2.0.

Źródło obrazu: Shutterstock


Źródło artykułu