Reklama

&nbsp

&nbsp

W środę giełda kryptowalutowa Kucoin uruchomiła swój pierwszy w historii zdecentralizowany portfel kryptowalutowy.

Zgodnie z oficjalnym komunikatem, giełda stara się wykorzystać ogromne możliwości, jakie daje web3 poprzez swój portfel, który umożliwia integrację i transfery pomiędzy niezliczonymi hostami w zdecentralizowanym świecie.

KuCoin ma na celu wyjście poza scentralizowane usługi handlowe i wejście w zdecentralizowany świat, aby jeszcze bardziej rozszerzyć swoją działalność, a jednym z produktów w tym planie jest KuCoin Wallet.” W komunikacie czytamy. „Uruchomienie oficjalnej strony KuCoin Wallet podkreśla determinację KuCoin, by wejść na pole gry Web3.

Oprócz tego, że umożliwia użytkownikom utworzenie zdecentralizowanego konta na web3 w ciągu kilku sekund, portfel KuCoin zapewnia użytkownikom szyfrowanie najwyższej klasy, które gwarantuje bezpieczeństwo ich aktywów. Jest także łatwy w użyciu i wspiera wielołańcuchowy ekosystem Kucoin.. Oprócz tego użytkownicy mogą dokonywać transakcji i przechowywać różne kryptowaluty, w tym między innymi BTC, ETH, USDT, USDC i BNB.

Co więcej, portfele umożliwią dostęp do wielu wiodących serwisów DeFi, NFT i GameFi, zapewniając użytkownikom nieograniczony dostęp do Web3. Podczas gdy obecny portfel jest wersją webową, Kucoin planuje wprowadzić wersję aplikacyjną w późniejszym okresie miesiąca, jak wynika z ogłoszenia.

Reklama

&nbsp

&nbsp

„Jako brama do sieci Web3, portfele kryptowalutowe są ważnym wymogiem dla użytkowników, aby uczestniczyć w zdecentralizowanym ekosystemie i rozwinęły się o wiele bardziej niż jako zwykłe narzędzie do przechowywania cyfrowych aktywów,” powiedział Johnny Lyu, dyrektor generalny KuCoin, „. Uruchomienie oficjalnej strony KuCoin Wallet jest dodatkowym dowodem na determinację KuCoin, aby wejść na pole gry Web3 w krytycznym momencie, z naszymi celami wykraczającymi poza scentralizowane usługi handlowe i wejściem w zdecentralizowany świat, aby jeszcze bardziej rozszerzyć swoją działalność.”

Ruch ten następuje nawet w momencie, gdy różne inne giełdy kryptowalutowe wprowadzają usługi mające na celu rozszerzenie ich zakresu usług w Web3. Do tej pory portfele kryptowalutowe były jednymi z najważniejszych narzędzi we wdrażaniu różnych systemów wsparcia dla pełnej integracji z DeFi. Nowy portfel Kucoin ma teraz konkurować z innymi portfelami Coinbase, Robinhood i Binance, a także z aplikacjami DeFi, takimi jak Metamask i Uniswap.

Kucoin jest obecnie piątą co do wielkości giełdą kryptowalut na świecie z dziennym wolumenem transakcji wynoszącym około 1,55 miliarda dolarów na podstawie danych Coingecko. Giełda ma ponad 10 milionów użytkowników w 207 krajach i regionach.


Źródło artykułu