Reklama

&nbsp

&nbsp

Inspirując się wspomnieniami z dzieciństwa trzech przyjaciół, których łączyły wspólne chwile i ta sama pasja, przestrzeń NFT wita kolejną kolekcję oszałamiających NFT.

Zgodnie z niedawnym ogłoszeniem Kolekcja Freakzz NFT ujawniła plany zrewolucjonizowania sztuki 3D dzięki 9 999 oszałamiającym NFT. Stworzenia zostały zaprojektowane przez artystów z gier Game of Thrones, Disneya i Marvela po tym, jak podjęli oni kilka prób stworzenia gier wideo, które budowałyby wspomnienia.

Kolekcja Freakzz NFT stała się rzeczywistością w miarę jak partnerzy z dzieciństwa rozwijali się i ewoluowali wokół wspólnej pasji tworzenia gier wideo. Freakzz to kolekcja NFT, która składa się z 9 999 trójwymiarowych kosmitów, zombie, wampirów i duchów w tworzonej właśnie grze wideo typu Play-And-Earn.

Zgodnie z zapowiedzią, przed wydaniem Freakzz NFT, trzech założycieli pracowało nad rozwojem swojej gry wideo przez osiem miesięcy. Mimo to, kolekcja NFT stała się unowocześnioną wersją gier, które odmieniły ich dzieciństwo.

Zgodnie z zapowiedzią, gra wideo została zaprojektowana w modelu play-and-earn i play-for-fun, aby zapewnić optymalną satysfakcję graczy. W ogłoszeniu zaznaczono, że powstająca gra Play-And-Earn jest prawdziwą szansą dla wszystkich, którzy marzą o ożywieniu swoich dziecięcych chwil w grach.

Reklama

&nbsp

&nbsp

Co ciekawsze, będzie ona dostępna dla wszystkich przeglądarek i będzie można ją oglądać w dwóch różnych trybach. Tryb „Play-for-Fun” będzie dostępny dla wszystkich za darmo. Każdy gracz może wybrać sobie stwora i rywalizować z innymi graczami na arenie. Co więcej, będą mogli wziąć udział w turnieju, którego zwycięzcy będą co tydzień nagradzani Stablecoinami. Dzięki tym nagrodom będą mogli kupić NFT z kolekcji i dołączyć do wielkiej rodziny Freakzz.

Ponadto, drugim trybem jest projekt „Graj i zarabiaj”. Ten model będzie dostępny dla wszystkich graczy, którzy posiadają NFT z kolekcji. Po odblokowaniu tego trybu gracze mogą obstawiać prawdziwe pieniądze w Stablecoin, a zwycięzca jest nagradzany za to, co najlepsze spośród wszystkich innych graczy.


Źródło artykułu