Pomimo spadku rynku kryptowalut, nowo uruchomiony projekt NFT o nazwie Goblin Town cieszy się rosnącą sprzedażą i jednocześnie przykuwa uwagę ludzi, wyskakując jako jeden z nowych czołowych projektów NFT tygodnia. który wydaje się nie być dotknięty przez krach na rynku.

Goblin Town, uruchomione 22 maja, to niepologicznie surowe rysunki goblinopodobnych stworzeń, z kulturą zbudowaną wokół słabej gramatyki, memów i humoru toaletowego. Goblin Town NFT to nowa kolekcja memów, która pobiła Bored Ape Yacht Club i Mutant Ape Yacht Club, przekraczając ich liczbę polubień.

Sukces tych nowych NFT jest najnowszym trendem w NFT zawierających memy, takich jak kolekcje Kevina i CryptoDickbutts .. Co więcej, ta kolekcja NFT znalazła się również na szczycie listy najlepszych kolekcji OpenSea pod względem wolumenu obrotów i sprzedaży w ciągu ostatnich siedmiu dni, a także w ciągu ostatnich 24 godzin. Goblin również zastąpił BAYC i znalazł się na pierwszym miejscu.

Dane OpenSea donoszą, że Goblin NFT przekroczył 25 milionów dolarów w sprzedaży w ciągu ostatnich siedmiu dni i uzyskał 7,3 miliona dolarów w sprzedaży w ciągu zaledwie 24 godzin, przy cenie podłogowej 8,69 etheru, która została podwojona z 3-3 ETH w środę do 7,99 ETH obecnie. Więcej CryptoSlam donosi, że Goblin Town NFT zostało już sprzedane za ponad 150 000 USD na giełdzie LooksRare NFT.

Uważa się, że to nie memy są siłą napędową popularności Goblin Town, podczas gdy niektórzy sądzą, że to Yuga Labs są przyczyną siły napędowej Goblin Town NFT. Faktem, którego nie możemy zignorować, jest Wash trading, czyli forma manipulacji rynkiem, polegająca na tym, że inwestorzy handlują między sobą, aby wywindować ceny na platformach takich jak LooksRare.

Kolekcja 9 999 NFT została wprowadzona na rynek w maju, wybito je za darmo i w krótkim czasie zyskały ogromną popularność. IT zdobyło również uznanie na rynku NFT, pomagając w szczególności Przetrwaniu rynku NFT przez rynek niedźwiedzia.

Czy ta publikacja była pomocna?


Źródło artykułu