Crypto inwestorzy są obecnie rozpieszczani ogromnym wyborem tokenów, z których wszystkie mają zaniżone wyceny. Uczestnicy rynku szukają nowych projektów, które pozwolą na podniesienie wartości całej przestrzeni blockchain i w rezultacie przyciągną płynność.

Dwa nowe projekty, Gnox (GNOX) i ApeCoin (APE), mają genialne propozycje wartości i przyciągają zainteresowanie jednych z największych inwestorów w sferze wartości, posiadaczy Bitcoina (BTC).

Gnox (GNOX)- Protokół dochodu pasywnego

Gnox wprowadził prostotę do inwestycji DeFi. GNOX jest narzędziem inwestycyjnym, które daje inwestorom dostęp do zysków z DeFi. DeFi rozwija się w błyskawicznym tempie i jest jedną z najbardziej ekscytujących dziedzin gospodarki, a potencjał zarobkowy w niej jest niewiarygodny, dzięki różnym strategiom, takim jak zapewnianie płynności, staking i protokoły pożyczkowe. Gnox ułatwia dostęp do zysków z DeFi bez komplikacji, wykorzystując swój skarbiec, finansowany z podatków od kupna i sprzedaży; jest to pierwszy skarbiec, który zarabia dla inwestorów. Jest to pierwszy skarbiec, który zarabia na inwestorach. Dzieje się tak dzięki umieszczeniu skarbu w DeFi i podzieleniu wygenerowanych odsetek pomiędzy posiadaczy tokenów.

Uruchomiony na Binance Smart Chain i dodający każdego dnia około 10 000 dolarów do swojego funduszu skarbowego, zdolność do zarabiania będzie stale wzrastać, a wraz z nią odbicia stablecoinów. Ten skoncentrowany na wzroście protokół dochodu pasywnego jest jednym z tych, które warto obserwować w kolejnych miesiącach.

ApeCoin (APE)- Gospodarka Web3

ApeCoin został stworzony przez Ape Foundation w celu zbudowania zdecentralizowanej społeczności, a dołączając do tego DAO, inwestorzy mogą głosować nad propozycjami przedstawionymi Ape Foundation. Stworzony przez Yuga Labs, która odegrała dużą rolę w rozpowszechnianiu NFT dzięki swojej bardzo popularnej kolekcji Bored Ape Yacht Club. Ape Foundation rozwija się, aby pomóc w rozwoju Web3, a APE jest środkiem wymiany dla tego ekosystemu.

Bitcoin (BTC) – cyfrowe złoto

Bitcoin jest największą i najstarszą kryptowalutą w obszarze aktywów cyfrowych. Znany ze swojej zmienności cenowej, Bitcoin oferuje inwestorom najlepszy długoterminowy magazyn wartości, jaki prawdopodobnie kiedykolwiek wynaleziono. Dzięki trudnościom związanym z wydobyciem bloków i zmniejszeniu ich wartości o połowę, Bitcoin jest pierwszą walutą z wbudowaną mechaniką inflacyjną. Wymiana fiatów, których długoterminowa trajektoria zmierza do zera, co jest boleśnie widoczne dzięki inflacji, na Bitcoina, którego wartość rośnie, jest jedną z najlepszych transakcji, jakie mogą dokonać inwestorzy.

Myśli końcowe

Dlaczego Gnox i ApeCoin przyciągają posiadaczy Bitcoinów? Posiadacze Bitcoinów lubią projekty o długoterminowej wartości, Gnox oferuje mało stresujący pasywny strumień dochodów, który przyciągnie ogromne ilości płynności, a ApeCoin oferuje inwestorom możliwość kierowania przyszłością Web3. Oba projekty mają fantastyczny, długoterminowy potencjał i nic dziwnego, że posiadacze BTC są nimi zainteresowani.

Dowiedz się więcej tutaj:
Kup teraz tokeny Gnox bezpośrednio od Pancakeswap

Strona internetowa: https://Gnox.io

Telegram: https://t.me/gnoxfinancial

Discord: https://discord.com/invite/mnWbweQRJB

Twitter: https://twitter.com/gnox_io

Disclaimer: To jest post z informacją prasową. Coinpedia nie popiera ani nie jest odpowiedzialna za jakiekolwiek treści, dokładność, jakość, reklamy, produkty lub inne materiały na tej stronie. Czytelnicy powinni przeprowadzić własne badania przed podjęciem jakichkolwiek działań związanych z firmą.

Czy ta publikacja była pomocna?
Źródło artykułu